SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - Hot blood

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31147

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165


Hot blood

Opis
Scitec Hot Blood - Jeśli chcesz osiągnąć granice napompowania mięśni, wzrostu masy, siły, energii i skupienia weż HOT BLOOD™. Wyjątkowa formuła HOT BLOOD działa wspierając odnowę energii ATP-CP i zwiększając rozmiar Twoich komórek mięśniowych. Jednocześnie HOT BLOOD stymuluje produkcję tlenku azotu potęgując pompę mięśniową oraz transport tlenu i składników odżywczych do Twoich mięśni. Nie kończące się pokłady energii i wzmożone skupienie, to właśnie daje Ci rewolucyjny HOT BLOOD™. Mieszanka kreatyn, prekursorów kreatyny, tlenku azotu, substancji energetyzujących, antyoksydantów i elektrolitów, to nie wszystko. HOT BLOOD™ dostarcza Ci także jeden z najbardziej pożądanych w sportach siłowych składnik, booster mięśniowej karnozyny - beta-alaninę, która daje niewiarygodne efekty wzrostu siły. Dzięki temu HOT BLOOD pozwoli Ci pokonać ciężary o których do tej pory tylko marzyłeś.

·Zwiększa siłę i masę mięśniową oraz wytrzymałość mięśni.
·Przyspiesza regenerację.
·Zwiększa poziom energii.
·Przyspiesza anabolizm mięśniowy, hamuje katabolizm.
·Podnosi zjawisko ‘pompy mięśniowej’ na treningu.
Zalecane dawkowanie

Dzień treningowy:
Jedna porcja (20g) z 300-500ml zimnej wody. Stosuj 30-45 minut przed treningiem na pusty żołądek.

Dzień nietreningowy:
Jeśli używasz HOT BLOOD jako suplementu kreatynowego wypijaj także w dni wolne jedną porcję 30 minut przed śniadaniem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE HOT BLOOD
Porcja 20g
Ilość porcji w opakowaniu 41
Opakowanie 820g
Zawartość jednej porcji zaw:
Węglowodany 7g
Sód 275mg
Potas 30mg
Witamina B3 70mg
Magnez 15mg
Fosfor 40mg
Mieszanka zwiększająca rozmiar komórek mięśniowych:
mieszanka kreatyny (trójmolekularny jabłczan kreatyny, trójmolekularny orotan kreatyny)
prekursory kreatyny (trójmetylglicyna, kwas guanidynowy), miesznka tauryny (tauryna, ester etylowy tauryny)
Prekursory tlenku azotu (NO) i substancje wzmagające unaczynnie:
alfa-ketoglutaran argininy (A-AKG), ester etylowy argininy, ketoizokapronian argininy (A-KIC), jabłczan cytruliny, ester jabłczanu cytruliny, kwas nikotynowy
Substancje energetyzujące:
L-tyrozyna, beta-alanina, jabłczan cytruliny, ester jabłczanu cytruliny, mteyloksantyny (kofeina), niacyna, ewodiamina, vinpocetyna
Kompleks antyoksydantów:
ekstrakt zielonej herbaty (95% polifenoli), ekstrakt z pestek winogron (95% polifenoli), N-Acetylcysteina, kwas R-alfa liponowy (R-ALA)
Elektrolity:
dwó-wodorowy fosforan potasu, trój-uwodniony wodorowy fosforan magnezu
"Expressorb" - system transportujący:
wodorowy węglan sodu, polimery glukozy, inulina, naringina, Bioperyna
Pozostałe składniki:
kwasek cytrynowy, naturalne i sztuczne dodatki smakowe, sukraloza, acesulfam potasu, czerwony barwnik



Test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_eNOXIDE,_Hot_Blood_od_9_strony-t883334.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-25 14:25:56

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Lekkie pobudzenie i skupienie na treningu. Smak guarana jak napój energetyczny.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Smakowo bardzo fajny, pompa też wydaje się być ok, nie czuć działania w sensie mega pobudzenia itd, ale treningi robi się dobre, chociaż za tą kase można kupic coś fajniejszego. Małą puszkę czegoś z polskiej stajni np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
Dzisiaj pierwszy raz miałem okazje wypróbować Hot Blooda.
Pompa: K*rewska, po prostu wybuchasz, trzyma się jeszcze 1h po treningu
Koncentracja: W miarę dobra
Siła: Czułem lekki wzrost
Efekty uboczne: Serce zaczyna nieźle nap*******ć, po treningu czułem się jak szambo, szedłem na krótkie zakupy, i czułem się jak na jakimś narkotyku. Teraz 2,5h trochę lepiej, ale dalej czuję się nie dobrze, jest mi słabo i ciężko się skoncentrować.

Ogólnie, fajnie spróbować, pewnie na każdego działa inaczej, ale chyba na razie zostawię te boostery...

Mam nadzieję, że pomogłem!
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Dzisiaj miałem okazję go wypróbować . Nigdy wcześniej nie miałem doczynienia z żadną przed treningówką . Powiem szczerze że spodziewałem się że dużo lepiej na mnie zadziała ,lecz niestetety się myliłem . Pompa , nie aż taka "mega " jak to ludzie opisują , była ciut większa ,ale naprawde nie dużo . Pobudzenie ,hmm... całkiem niezłe , aczkolwiek kawa w połączeniu z bcaa i mono ,pobudzała mnie dużo bardziej .Aczkolwiek miałem przez pewien moment ostry zjazd , roznosiło mnie , nie mogłem sie skupić miałem od groma energii i wgl , ale nie trwało to dłużej niż 15 minut.
Jedynym plusem tego suplementu jest fajny kolor i dobra rozpuszczalność . Po wsypaniu saszetki do shakera z wodą byłem w szoku ,ponieważ woda błyskawicznie zmieniła swój kolor na czerwony , kolorystycznie przypominało napój Zbyszko Czerwona pomarańcza , smakiem natomiast przypominała energy drinka w tabletkach musujących .
A więc :
Rozpuszczalność 10/10
Smak 6/10
Pobudzenia i pompy nie będę oceniał ponieważ nie miałem doczynienia z żadną inna przed treningówką i nie mam do czego się odnieść

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Miałem próbkę i powiem, że lipton dla mnie. Może pompa troszkę lepsza pobudzenie lekkie, w smaku bardzo dobra ale słabe w porównaniu do np. SAWa

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
U mnie zupełnie odwrotnie...
Saw zero efekty hot blood (próbka) guarana pobudziło świetnie, skupienie też ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
I to pokazuje że na każdego wszystko działa w zupełnie inny sposób nie mówiąc już o tym że po dłuższej przerwie ten sam produkt zadziała dużo mocniej.Jak dla mnie akurat nr.1 bez 1.3 w składzie.Wytrzymałość,pobudzenie i pompa super.Nie ma dla mnie lepszego stacku przedtreningowego niż to a sporo w żuciu już testowałem przez kilkanaście lat i też nieraz zawiodłem sie na produktach o których czytałem pochlebne opinie.Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
Dla mnie najlepsza przedtreningówka jak narazie a troche ich zjadłem. Zostaje więc przy niej. Pompa mega oraz ogólny wzrost siły i wytrzymałości. Konkretnie wspomaga treningi a efektów ubocznych zero. Polecam.

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Hot blood jest suplementem nastawionym przede wszystkim na wywołanie maksymalnego efektu pompy mięśniowej. Smak guarana ciekawy, rozpuszczony Hot Blood barwi na czerwono, kto ma jasny szejker zalecam myć zaraz po wypiciu. I trzeba przyznać, Scitec Nutrition „odrobił pracę domową”. Suplement spełnia swoją rolę. Już od pierwszych, rozgrzewkowych serii czuć, że coś się dzieje. Krew rozsadza żyły a obwody mięśni rosną. Również pod względem opłacalności nie jest źle (820 gramowa puszka kosztuje 115zł ), zwłaszcza, że na początku części wystarczy niecała porcja przewidziana przez producenta. Dodatkowym plusem jest możliwość zakupu małej puszki 300g, koszt nie całe 50zł. POLECAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
bardzo dobry produkt polecam kazdemu.
Hot Blood 1 porcja
-pompa 8/10
-pobudzenie 7/10
-smak 9/10 jak tani napoj pamaranczowy, nie przeszkadzal mi, nawet ok
-rozpuszczalność 9/10

jedna porcja dosc fajnie na mnie dziala. podoba mi sie produkt.

opinie z dzialu supli-test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_eNOXIDE,_Hot_Blood_od_9_strony-t883334-s9.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - Isolate Amino

Następny temat

Scitec nutrition - 3 CM

WHEY premium