SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec Egg Pro czy Mr. Big Egg Protein Natural?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Witajcie,
szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem. Obecnie stosuję odżywkę białkową z jajek Scitec Egg Pro 935g, która mi się kończy. Problem w tym, że zawiera ona według mnie kilka niezdrowych słodzików (jest o smaku czekolady). Z tego co pytałem o ten drugi Mr. Big Egg Protein Natural, zawiera on tylko samą albuminę jajka kurzego, dodatkowo jest bezsmakowa.
Co myślicie o tej zamianie tych suplementów i ogólnie o nich? Jakie są większe różnice między nimi? I czy czyste białko z jajek jest zjadliwe? :)
Będę wdzięczny za podpowiedź w tej sprawie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
slodizki to dosc kontrowersyjny temat, tutaj brakuje realnych potwirdzen w badaniach na ludziach, ze faktycznie moga byc szkodliwe. a wykorzystywane dawki w badaniach na zwierzetach czasem sa dosc mocno wysrubowane, gdzie realnie czlowiek takich ilosci nie zjada

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Raczej zbyt dobre to w smaku nie będzie. Nie próbowałem ale mozna poczytać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
W tym temacie nie ma dużego wyboru z odżywek białkowych z jajek. Scitec smak znośny ale przeszkadzają mi te słodziki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pytanie czemu uparłeś sie na białko z jajek ? Jaki powód ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
naturalne bialko z jaja jest zjadliwe, jednak nie nalezy do produktow ktore Twoje podniebienie pokocha%)
dla mnie niesttey nawet wersja smakowa albuminy jest malo zjadliwa, a sam natural tylko ewentualnie jako dodatek do smakowych koktajli itd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
To smakowe było nawet znośne, nie wiem jak czyste ... W tym Scitec'u byłoby wszystko okay, tylko nie te sztuczne, dość niezdrowe słodziki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
a czemu nie bialko wpc?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Używam białka z jajek ze względu na nietolerancję mleka krowiego. Wiem, że tego typu białko jest dużo droższe niż zwykłe. Mój wybór zawęził się do białka z jajek i wołowego (sojowego nie chcę). Do tego pierwszego już się przyzwyczaiłem, ale chciałem się coś dowiedzieć o tym drugim, które jest niby naturalne, bez dodatków. A nie chcę robić aż takiej rewolucji w swojej diecie, suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
niestety bialko wolowe bedzie duzo gorszej wartosci bioogicznej niz bialko pochodzenia jajecznego,
sklad aminokwasowy bialka wolowego wskazuje, ze blizej mu do bialka typowo kolagenowego niz wartosciowego zasobnego w BCAA

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Słodziki nie są niezdrowe. Możesz śmiało stosować wersje smakowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
domer
Słodziki nie są niezdrowe. Możesz śmiało stosować wersje smakowe.


Naczytałem się o tych dwóch słodzikach i dużo pisali o nich, że są szkodliwe. Miał ktoś doświadczenia z firmą Mr. Big? Scitec chyba bardziej znany...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Allnutrition

Następny temat

Białko i kreatyna

WHEY premium