SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnij i urośnij ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Witam mam 18lat 186 wzrostu i 98kg wagi

Chciałbym pogodzić treningi na siłowni wraz z zrzuceniem zbędnej tkanki tłuszczowej. W tym celu chciałbym zacząć biegać. Chciałbym się dowiedzieć od was co ile dni biegać i czy w ogóle bieganie można pogodzić z siłownią. Jak biegać chyba wiem -> muszę dążyć do poziomy biegania powoli ale bez przerwy ok. 1h. Z tego co mi wiadomo. Czy możecie mi pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
aeroby jak najbardziej wskazane ale najpierw odwiedz dzial odzywianie i wez sie za diete redukcyjna bo bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Staram się diety przestrzegać, lecz nie o dietę tu pytam bo to nie ten dział. Moje pytanie dotyczy czegoś innego ^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ile biegasz na dzien dzisiejszy, jaki trening na silowni ?
Ogolnie nie ma przeciwskazan, aby nawet codziennie biegac w okresie redukcyjnym, ale to zalezy od wielu innych czynnikow.
Glownie, od Twojej formy...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-24 19:17:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Kiedyś trochę biegałem. Miałem już ten poziom ok 40minut bez przerwy w średnim tępie. Myślę że kilka tygodni treningów i będzie tak z powrotem.

Co do treningów na siłowni to na przemian cykle na masę i siłę. 3 razy w tygodniu. Biegać myślałem pomiędzy treningami na siłowni czyli :

Pon. -> Siłownia
Wt. -> Bieg
Śr. -> Siłownia
Czw. -> Bieg
Pt. -> Siłownia
Sob. -> Bieg
Niedz. -> Regeneracja i odpoczynek

Co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak najszybciej w strone HIITu w dni bez silowni...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Dobra czyli mogę łączyć siłownię z bieganiem? Bo obił mi się o uczy mit lub nie mit sam nie wiem, że jak się biega to tkanka mięśniowa ucieka i z siłownią jest bez sensu łączyć... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dobra dieta, zabezpiecza miesien.
Ogolnie bzdura...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 903
Aeroby są wskazane nawet przy ćwiczeniach na siłowni ale tak jak wspomniał bolek dieta czyli odpowiednia ilość aminokwasów ( mogą być w formie odżywek) nie którzy preferują aeroby po siłowni 30 minut zależy jak mocno się przykładasz do siłki i jak bardzo zmęczony z niej schodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 903
Ale ten twój plan to nie bardzo pasuje do tego żebyś urósł trzy dni bieg trzy siłka ?
Może lepiej trzy mocne dni siłowni dzień godzinny marszobieg dzien może basen i regeneracja dwudniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Chciałbym przynajmniej 2 dni w tygodniu biegać, inaczej to moim zdaniem nie ma sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PomoCy!

Następny temat

zupa

WHEY premium