SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnięcie 10 -15 kilo.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, jestem tu nowicjuszem. Mam nadzieję, że dobry dział. Mam 16 lat, 182 cm wzrostu i ważę ok. 100kg. Moim problem jest brak silnej woli i zbyt częste sięganie po słodycze i jedzenie typu fast-food. Ale postanowiłem wziąć się za siebie. Wakacje i takie tam. Moim najgorszym miejscem są "boczki", brzuch i uda. Niedawno zakupiłem rowerek stacjonarny. Mam również twister oraz hantle 4kg, jedną ponieważ druga uległa zniszczeniu. Nie mam możliwości ćwiczeń na siłowni. We wtorki i czwartki mam wf, ale we czwartek chodzimy na siłownie. Niekiedy jeżdżę na orlika pokopać w piłkę. Proszę o porady jak ćwiczyć i kiedy, aby to przynosiło jakieś efekty. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html  zapraszam do działu junior.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAKIE PRODUKTY NA MASE

Następny temat

Low carb ... liczyć kalorie?

Wiecej