SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnąć z 90 na 78kg do kwietnia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

90

Wzrost

178

Staż treningowy

brak

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

chodzenie po górach(raz na 2 miesiące) bieganie (ostatnio przynajmniej 3 razy w tygodniu)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieganie pływanie narty

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

stracić na wadze do kwietnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam.
Jestem tu nowy mam 26 lat. Problemy z nadwaga zaczęły mi się od czasów studenckich gdy to diametralnie zmienił się mój tryb życia z dość aktywnego trybu przeszedłem w tryb bardzo mało aktywny.
Obecnie ważę 90kg przy wzroście 178.
Problem polega na tym ze do kwietnia muszę lepiej wygalać (własne wesele), w rachubę raczej nie wchodzi jakaś siłownia ponieważ pracuję na delegacjach (pracuje ok 12-14 godzin na dobę od 7 rano) i średnio raz w miesiącu jestem w nowym miejscu. Co do diety to tez może być problem ponieważ na obiad jem to co mi przygotuje catering, co ugotują to jest na obiad. Ostatnio zacząłem biegać, biegam średnio 3 razy w tygodniu po 30 minut robiąc ok 6km na początek. Chciałbym zjechać z waga do ok 78 kg wydaje mi się ze waga ta była by ok dla mnie. Prosiłbym o jakieś sugestie i podpowiedzi jak osiągnąć ten cel.

Pozrawiam
gerber26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Z bieganiem zbijesz wagę, ale sylwetki nie wyrobisz atletycznej, a dieta to podstawa ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
niestety wszystko bedzie w rekach odzywiania. jak nie mozesz jesc zdrowo to chociaz jedz mniej niz potrzebujesz.
ale minimum wylicz zapotrzebowanie bys wiedzial na czym stoisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
A odnośnie diety co sugerujecie jak dietę?? Biorąc pod uwagę ze na obiad nie mam wpływu po prostu jem to co da kuchnia przeważani jest jakaś zupa do tego ziemniaki i kotlet, udko z kurczaka wszystko smażone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
masz tematy podwieszone wiec skorzystaj z tego wszystko bylo juz poruszane wielokrotnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze ćwiczenia

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium