SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudlem 14kg w 3 miesiace, prosze teraz o pomoc...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Ech, witam, nie chce wnikac co sie stało iż straciłem 14kg w 3 miesiace lecz tak sie stało i teraz gdy już moge trenować chciałbym powrocic do dawnej wagi...(80kg) lecz mam problem bo wypoadłem "z obiegu" w treningach itd.

Do siłowni mam dostep nieograniczony, suplementy: kreatyna, gainer MCT 6kg, odzywka BULK 2kg, dieta: 6x dziennie (ciemne pieczywko, jajka, przetwory mleczne, ryby, ryż, mięso kurczaka/indyka itp.) Moja przemiana materii jest dobra, tluszcz nie osadza mi sie zabardzo na brzuchu i raczej wszystko spalam co wchłone...

Czy moglby ktos rozlozyc mi plan na mase (treningi + suplementacja, jak gdzie kiedy itd.) bym jak najwiecej przytył do początku lipca (rzezba narazie mnie nie obchodzi, bo przy wadze 66kg to masa bardzo potrzebna...)...tak jak mowie siłownia dostep nieograniczony (profesjonalna z calym osprzetem)

Z gory dziekuje za pomoc !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj coś o sobie, staż- także ten przed chorobą, bo zapewne jeśli tyle schudłeś w 3 miechy to chorowałeś, wiek, wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Staż - 2,5 roku było przed chorobą (owszem trafiłeś...3 miechy i poooszło...66kg zamiast 80...) teraz dopiero zaczynam prawie od 0...
Wiek - 21 prawie
Wzrost - 178cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co jestem w podobnej sytuacji tylko ja schudłem z 74 do 60, a po wyzdrowieniu upasłem się do 85 ale to sam fat i teraz ostro się redukuje narazie zszedłem do 78 kg jeszcze z 10-12kg i będę wtedy zaczynał z masą mięśniową, bo w tej chwili wyglądam jak kupa gówna
a Tobie polecam na początek przez 3-4 tygodnie trening obwodowy a następnie, split dzielony z każdą grupą trenowaną raz w tygodniu. Na początek będzie chyba najlepsze standardowe połączenie grup np:
Poniedziałek
klatka (10-12s)+tric(8s)
Środa
plecy(12-14s)+bic(8s)
Piątek
nogi(uda10s+łydki4s)+barki(9s)

i dodatkowo brzuch 1-2 razy w tygodniu (2ćw po 3-4 s)

pozdrawiam i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia
pamiętaj o dobrej diecie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyne możesz sobie narazie darować, a odżywki jak najbardziej ale uwzględniaj ich spozywanie w stosunku do braków w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenig 5 razy w tygodniu - oceńcie

Następny temat

Co myślicie o tym planie?

Wiecej