SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sarmy i pochodne - Kompendium wiedzy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33195 Napisanych postów 272039 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367442
ja na dht mogę lecieć 2 lata jest ok inny po 3 miesiącach będzie już czuł skutki uboczne,tak samo i tutaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 3993 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63213
Lodzian co do srodkow akurat ty to jestes niezniszczalny nie ma co porownywac :D

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33195 Napisanych postów 272039 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367442
ciężko to tak nazwać % za to tren mi dał tak w kość że nie chcę na niego patrzeć
jak pisałem ciężko tutaj wyznaczyć granicę , zawsze się uśrednia to i tak poleca

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 1410 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 63609
No optymalny to taki w którym albo jeszcze środek nie traci na mocy, albo to taki okres w którym daje nam więcej niż od nas zabiera.O ile testo można lecieć non stop to mety tak nie bardzo.Dlatego pytam które sarmy można lecieć długo i nic się nie powinno dziać a które jakiś przedział czasowy po którym się już po prostu nie opłaca.

wbijaj ziom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH -wyniki badań-grupa zamknięta

NutLove