SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SaraN.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Faktycznie ta druga fotka na pierwszy rzut oka jak pizza Apetyczna szamka, to co lubie - wpisuje się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Sarah
Z MAŁĄ ! pomocą bo wychodzę z założenia, że lepiej podciągnąć się dobrze technicznie niż byle jak ;D sama podciągam się dopiero przy końcówce redukcji, kiedy dupa już nie jest taka ciężka hahaha



a z gumą próbowałaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Podciąganie na drążku 4 s x 10 tego to ja chyba nigdy w życiu nie zrobię

Dość sporo tych ćwiczeń, przy moich 5 to bym powiedziała maraton. Ile czasu zajmuje Ci taki trening? I jak napisałaś "dodatkowo poślady itp' czyli rozumiem masz plan i tak sobie, bo Ci się chciało wrzuciłaś dodatkowe ćwiczenia? Bo ja czasem też mam troszkę siły po treningu i mogłabym coś zrobić, tylko się zastanawiam czy nie zaburzy to całego cyklu i ma sens, jak sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sara gdzie bedziesz odpoczywac ? Jezeli gdzies wspomnialas to wybacz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
popuri
Sarah
Z MAŁĄ ! pomocą bo wychodzę z założenia, że lepiej podciągnąć się dobrze technicznie niż byle jak ;D sama podciągam się dopiero przy końcówce redukcji, kiedy dupa już nie jest taka ciężka hahaha



a z gumą próbowałaś ?


na mojej siłowni nie ma czegoś takiego jak gumy :) Siłka typowo piwniczna, mamy inne sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
Anka_
Podciąganie na drążku 4 s x 10 tego to ja chyba nigdy w życiu nie zrobię

Dość sporo tych ćwiczeń, przy moich 5 to bym powiedziała maraton. Ile czasu zajmuje Ci taki trening? I jak napisałaś "dodatkowo poślady itp' czyli rozumiem masz plan i tak sobie, bo Ci się chciało wrzuciłaś dodatkowe ćwiczenia? Bo ja czasem też mam troszkę siły po treningu i mogłabym coś zrobić, tylko się zastanawiam czy nie zaburzy to całego cyklu i ma sens, jak sądzisz?


Aniu, ale nie sama, mam małą pomoc w tych podciągnięciach Za ciężką dupę mam, żeby ją samą dźwigać ;p

Puki co, do września układałam plan, czyli testowałam sobie jak go skonstruować, coz czym połączyć w jakich seriach itp :) Po urlopie wchodzę już na ostateczny plan, wtedy już nie wrzucam takich dodatkowych partii, chyba że np. brzuch, lub jeśli czasowo z czymś się nie wyrobiłam powiedzmy dzień wcześniej, to jeśli nie koliduje to z partią którą właśnie robię, to dorzucam, ale staram się unikać takich sytuacji :)

Myślę, że wszystko zależy od tego, co z czym chcesz połączyć (dorzucić) i jak w związku z tym rozciągnie ci się trening czasowo....
Mój trwa ok 1,5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
Doris.K
Sara gdzie bedziesz odpoczywac ? Jezeli gdzies wspomnialas to wybacz ;)


Turcja, ale niestety tylko na tydzień :( a jak w RAJU było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Sarah
Anka_
Podciąganie na drążku 4 s x 10 tego to ja chyba nigdy w życiu nie zrobię

Dość sporo tych ćwiczeń, przy moich 5 to bym powiedziała maraton. Ile czasu zajmuje Ci taki trening? I jak napisałaś "dodatkowo poślady itp' czyli rozumiem masz plan i tak sobie, bo Ci się chciało wrzuciłaś dodatkowe ćwiczenia? Bo ja czasem też mam troszkę siły po treningu i mogłabym coś zrobić, tylko się zastanawiam czy nie zaburzy to całego cyklu i ma sens, jak sądzisz?


Aniu, ale nie sama, mam małą pomoc w tych podciągnięciach Za ciężką dupę mam, żeby ją samą dźwigać ;p

Puki co, do września układałam plan, czyli testowałam sobie jak go skonstruować, coz czym połączyć w jakich seriach itp :) Po urlopie wchodzę już na ostateczny plan, wtedy już nie wrzucam takich dodatkowych partii, chyba że np. brzuch, lub jeśli czasowo z czymś się nie wyrobiłam powiedzmy dzień wcześniej, to jeśli nie koliduje to z partią którą właśnie robię, to dorzucam, ale staram się unikać takich sytuacji :)

Myślę, że wszystko zależy od tego, co z czym chcesz połączyć (dorzucić) i jak w związku z tym rozciągnie ci się trening czasowo....
Mój trwa ok 1,5h


ooo to nie wiedziałam, że sama dla siebie układasz plan i sama jesteś sobie trenerem! Dzięki za obszerną odpowiedź pozostanę jednak przy dokładnym planie jakim mam, bo to, że na treningu czuję "siły" nie znaczy, że powinnam coś jeszcze zrobić, przykładem jest wtorkowy trening, który czuję do dziś

Udanego wypoczynku!


Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-08-20 13:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak to na urlopie - super;)
Tydzien to wg mnie wystarczajaco. Nie wytrzymalabym dwoch tyg w jednym miejscu w dodatku bez silowni normalnej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
udanego wypoczynku Sara ! :*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Kukisz - Przygotowania do MPJ 2015

Następny temat

pat34 - Living Life On Your Own Terms

WHEY premium