SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saneczkarstwo Uliczne !!!!!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15015

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ach te wiatr we włosach

Pan Bóg mnie nie chce
a diabeł sie boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Radar hehe :) kto wie moze kiedys sie zwinie z rodiowozu :D .... no malutko jest nas ale i tak jest git !!!!! na poczatku wakacji(tego roku) zrobilem sobie pierwsze sanki juz wtedy bylo nas az 2 hehe ...ale do tej pory sie ladnie rozwinelo jak na ten czas .... goscie z teamu kraka wyprzedzili raz samochod z rodziną w srodku ...mowili ze niesamowiete przezycie :D

" MaXimum Adrenaliny = Maximum Czadu !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyprzedz traktor od spodu - to dopiero akcja

Pan Bóg mnie nie chce
a diabeł sie boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz ze cos takiego mi sie przytrafilo :)... tzn nie udalo mi sie go wyprzedzic i sie troche poturbowalem ....to bylo w lipcu ..jechalem sobie na takiej drodze przez lake ..po obu stronach wysokie krzaki i zakret ...nagla zza krzakow wylania sie traktor ..pierwsz mysl !!! : zmieszcze sie ...ale jakl sie przyjzalem to cos mnie kopnelo ... dostrzeglem brony z tylu hehe i skrecilem sobie do rowu ajajaja .... to moj jak narazie najpowazniejszy wypadeczke :)

" MaXimum Adrenaliny = Maximum Czadu !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezłe, ale pomysl co by było jak bys nie skręcił do rowu
poza tym nigdy nie wiadomo co zrobi kierowca-rolnik - moze np. w ostatniej chwili odbic w bok i wiesz...

Pan Bóg mnie nie chce
a diabeł sie boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jaka to adrenalinka :) ... jak znajde to dam link jak gosciu jedzie na czolowke z tirem bez kasku

" MaXimum Adrenaliny = Maximum Czadu !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a teraz inny filmik (do otworzenia potrzeba Quick timea) Takie wlasnie wrazenia mozna doznac na sankcha film: http://www.xsportstv.com/movies/X Sport TV_Movies/sugarloaf one.mov

" MaXimum Adrenaliny = Maximum Czadu !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Nie wiem czy ten kask by mu coś dał przy konfrontacji z tirem :-/

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]
Sold my soul to roll... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76150

[Death is the only way out...]

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przynajmnje jego mozg nie wyplynalby tak odrazu


" MaXimum Adrenaliny = Maximum Czadu !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6602
Jestem pod wielkim wrazeniem!
Tez bym chetnie sprobowal. Moze kiedys...

Pozdr.

__________
no signal.

no signal.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michael Jordan to the max --- napisy kto ma ???

Następny temat

Szczawno Zdrój-foty

WHEY premium