SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samorobny darmowy sprzęt

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Domis z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 210


Nasz samorobny i darmowy sprzęt. Ta sztanga co znajduje się na krzesłach waży 25kg a ta z tyłu wazy 60kg. Wszystko zrobiliśmy sami. I co najważniejsze zrobienie ich nic nas nie kosztowało. Mamy rownież sztange zrobioną z kół od busa waży 52kg.2 hantle na jednej po 8 kg mozna przełożyc wszystko na jedną hantle. Koło na triceps waży 12kg. Opona od ciągnika 80waży cos około 70kg. Niedługo dodam zdjęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
allegro, jest jeden co oferuje 2zł/kg, świetne, estetyczne i mało zajumjące obciążenie stalowe (niebieskie) z wysyłką i tak cie wyjdzie taniej niż w sklepie bez przewozu, ja wziąłem 116-120kg i wyszłook 3,6zł/kg z przesyłką już wliczoną, a jak wiadomo tak cieżkierzeczy za***iście są drogie w przesyłce------------->http://www.allegro.pl/item404542776_krazki_obciazenie_ciezary_obciazniki.html
chyba że masz w pobliżu tokarza, który ci to zrobi, wtedy będzie jeszcze taniej wydaje mi się ze względu na koszt przesyłki.

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-07-27 08:46:14

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 210


Sztanga zrobiona z kół od busa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 210


Sztangi od najmiejszej do największej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 210


Hantle i koło na trica:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1991
No to teraz jedziesz z ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
omg sztangi wymiatają

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2240
ta sztangi rox :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oryginalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
ta co wazy 25 kg pozamiatala gruboscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
te kola od malucha komu zaj****es?

Koks jest dla maryny, dla mnie dwie beczki kreatyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
ja ******le, Sog

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podpucha??8-)

Następny temat

Metabolizm - wiadomości podstawowe

WHEY premium