SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sam Metanabol?-pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem po 30mg pierwsze 3 tygodnie,potem 40mg następne 2 tygodnie, i na koniec 50mg co według mnie jest maksem bo jeden dzień w tym musiałem zrobić przerwę od mety bo wątrobę poczułem i 6 tyg na mecie nie więcej szkoda wątroby, a co do osłonek która jest obowiązkowa to brałem silimarol tak jak na opakowaniu po 2 tabletki i dodatkowo rapaholin lub hepatil co było dostępne, po cyklu zrób se okres regeneracyjny wątroby czyli esentiale forte do tego najlepsze jest z tego co mi wiadomo i pij dużo wody
z meta uważaj jeśli by bolało coś to zmniejsz dawkę lub odstaw całkowicie takie jest moje zdanie niech wypowie się jeszcze ktoś inny pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
40-50 mg mety ? na 1 raz ? czy mnie oczy nie myla ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak brałem nie mówię mu jak ma brać bo ja mam słabe doświadczenie z koksem więc nie sugeruj się mną ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
dynamit ogarnij sie nie wszyscy zjadaja po 300 mety w cyklu nie doradzaj komus co Tobie sluzylo na poczatek 15-20 mg ed styknie przy dobrej misce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
15 mg/dziennie planuje :) (może zwiększe dawke ale do 20 mg max).
Generalnie meta jest ruska (nie moge skołować sobie polskiej;/ ) Chce wziąć dla tego, że po prostu nie rosne. Mam diete (2.5 g białka/kg), ćwiczyłem i klasycznym splitem i hst i niemieckim treningiem objętościowym, a efekty słabe :> masa prawie wgle nie idzie ;<. (Siła za to za***iście :) )

19 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
po pierwsze panowie po co mu doradzacie?
chcecie żeby zrobił Sobie krzywdę?
niech wklei najpierw ankietę... a potem i tak
go zbesztamy że lipa z treningiem i dietą
i odeślemy do działu odżywianie

sądząc po Twoich wypowiedziach od razu można stwierdzić że za szybko dla Ciebie na SAA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
Tak czy siak wezme, naczytałem się na temat sterydów. Zdaje sobie sprawe z ich ekhm szkodliwości i doszedłem do wniosku, że moge wziąć (planuje tylko jeden cykl)
Dieta:
2.5 g białka/kg ( albo może i więcej ale licze tylko to wartościowe :P)
5g ww/kg (tłuszcz i tak mi się nie odkłada)
1.5-2 g tłuszczu/kg

WL: koło 90 kg
MC: 10x120
Przysiad: nie wiem 10x80-90


Zmieniony przez - Pipencjusz w dniu 2011-09-21 21:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
czytałem :)

Jedyne czego chciałem się dowiedzieć to czy walić samą mete czy dorzucić troche teścia do tego.
Boje się że po samej mecie wszystko w ****u spadnie.No ale z tego co widze to samą mete lepiej jak przyjme :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i tłuszcze

Następny temat

Urywa dupe, wbijać?

WHEY premium