SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol___Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Prosto i przejrzyscie...czy sambutamol dziala faktycznie tak silnie antykatabolicznie...poniewaz opis tej substancji jest taki ze silnie zuzywane sa tluszcze i bialka...i teraz pyanie drugie...czy te bialka sa degradowane czy wyk w celu anabolicznym??

nadzieja jest zatapialna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Gdzie Ty masz ten opis, ze zuzywane są białka? Ja na ulotce nie pamietam niczego takiego (co nie znaczy, ze tak moglo nie pisac ). Z tego co wiadomo, to Salbutamol blokuje wydzielanie kortyzolu i krążą słuchy, ze ma tez lekkie działanie anaboliczne (na myszach szczegolnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
jest strona w necie z opisem lekow wszystkich i opis ten nie tyczy sie sportowego zastosowania tylko leczniczego i widnieje tam zdanie ze podczas podawania salbutamolu w duzej mierze sa zuzywane bialka i tluszcze... te drugie w celu utrzymania temperatury ciala a te pierwsze wlasnie nie wiem i o to pytam...to ze jest beta blokerem kortyzolu wiem ale nie tylko kortyzol degraduje bialka...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Lepiej zastosować antykatabolik. Na redukcji zazwyczaj low-carb stosujesz i tu łatwo żeby miecho poleciało.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Potrzebne mi info ile czasu jest wykrywany salbutamol? Troche szperalem ale nic nie znalazlem

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dorzucic efedryne?

Następny temat

Syrop vs. Tabletki ( Salbutamol )

WHEY premium