SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 119814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Czesc... biore salbutamol.. i niewiem strasznie mi sie po nim rece trzesa .. i zbiera mi sie na wymioty dlaczego tak sie dzieje czy mam przestac go brac? chce schudnac myslalam ze te tabletki mi pomoga...? odpp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
w schudnieciu napewno pomoze ci dieta i cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3766
mam pytanie czy biorac Salbutamol zeby schudnac trzeba miec jakas diete?jakie cwiczenia miec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to chyba wiadomo
bez diety nie zrobisz nic , oprócz kupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3766
a jaka diete polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Mam pytanie , jak długo wykrywalny jest salbutamol w organizmie po zażyciu ?

nie ma nic za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Witam, mam takie pytanie bo biorę spalacza, BCAA i teraz tego salbutamola mam zamiar zastosować, i tu mam pytanie czy na okres jego stosowania wywalić spalacz? czy brać go ze spalaczem (Scorch - odżywka) :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Pytanie retoryczne: Czy gdyby się brało salbutamol przy redukcji w dawkach około 12 lub 8 mg to działałby dobrze jako bloker kortyzolu i antykatabolik?? Nie chodzi mi żeby zwiększał temperaturę tylko żeby zapobiegł spalaniu mięśnia. Znajomy sie zastanawia czy gdyby zarzucił spalacz i 8-12mg salbutamolu to czy byłoby to dobre rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
zaraz złapiesz bana za odkopywanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Przepraszam, ale po co mam nowy temat zaczynać skoro już jest jeden. Tylko się śmietnik robi gdybym dla jednej szybkiej odpowiedzi zawsze zakładał nowy temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermal co dokupic??

Następny temat

M1T+4AD

WHEY premium