SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sałby odblok... depresja znikome libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6551

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

106

Wzrost

187

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

125

Obwód uda

67

Obwód talii

97

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nisko węglowodanowa (po cyklu przeszedłem na normalną dietke) -poniżej suplementacja na cyklu -białko: 250 g -węglowodany: 200 g -tłuszcz: 300 g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

trzy cykle na samym propioncie 1 - 8 100mg eod, 1 - 10 100 mg eod oraz ten felerny: 1 - 10 100 mg eod prop oraz 60 tabsów winka.

Opisz swój plan treningowy

TRENING: 4 razy w tyg. (siłowy zakonczony aerobami 30 min )

Cel cyklu

aktualnie chce się odblokowac po cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 tyg od ostatniego strzału propa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

nie

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-klata: 160 -martwy ciąg: 200 -przysiad: 240
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 500
Witam (poprawiłem poprzedni temat, bo nie wiedziałem jak wkleic ankiete, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałośc)

Mam taki problem.. skonczyłem cykl na propie oraz winku ( przy czym wina zjadłem ok 60 tabsów i przerwałem bo stawy nie dawały rady...), a prop leciał 1 - 10 100mg eod. Od 4 tyg dołączyło winko. po wcześniejszych cyklach odblokowałem sie prawidłowo i było wszysytko ok.

Teraz na oblok wziąłem 3 x 1000 jednostek pregnylu co 3 dni oraz pozniej niecały lisc clomidu... (clomid odstawiłem bo samopoczucie miałem ciulowe). Aktualnie od tygodnia bardzo kiepsko sie czuje. brak libido, nerwowość (jakby depresja), nie wysypiam się i jestem bardzo zmulony. podejzewam że to przez zły oblok i że nadal jestem zablokowany :/ . Aktulanie po clomie poszedł tribulus z HiTeca 2 tabsy oraz na noc 300 mg B6 i 50 mg cynku.

zrobiłem badania:

estriadol: 16pg/ml norma < 20-56
prolaktyna: 11,0 ng/ml norma 4,04 - 15,2
no i testosteron
7,82 nmol/l przy 7,57 - 31,40

jestem ewidentnie zablokowany

pod ręka mam jeszcze 30 tabsów Tomoxa, 5000 ui HCG, DAA, Tribulusa oraz witaminy... można się jeszcze jakoś odratować? bo dół jest masakra :/

proszę o fachowe rady... czuje sie tragicznie :/ może sobie też wkręcam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Raczej nie jest to normalna reakcja. Ja nie miałem żadnych problemów z libido na tamoxie i nie słyszałem żeby ktoś narzekał na takie rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
jak ewidentnie zablokowany?
wyniki masz w normie
fsh - lh robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 500
nie robiłem tych badan :/. A taki niski poziom teścia nie wpływu na samopoczucie? jak go podkręcić? martwi mnie to libido że jest takie ciulowe...

Zmieniony przez - poldon w dniu 2014-08-28 15:17:37

Zmieniony przez - poldon w dniu 2014-08-28 15:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
robiłeś badania przed cyklem ze wiesz ze niski ? to jest jedynie norma w labie, mogleś miec przed cyklem 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
A dla poprawy psychicznej zjedz jakis boster teścia i powinno byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 69965
Wrzuc proviron Przez kilka tygodni po 2 dziennie pozniej po jednej Mi provi zycie uratowalo tez po 3 cyklu a dol mialem rowniez niczego sobie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
masz taki sam wynik tescia jak ja po 3 miesiacach od pct tez czuje sie jak scierwo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
no niestety nie ma co się dziwić
jak cały czas test przekraczał sto razy normę ,a tu teraz ledwo przekracza min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
zły odblok i niski poziom teścia to jak masz się dobrze czuć,zacznij brać te daa jak masz + ewentualnie proviron jak kolega wyżej pisał,tribulus o doope rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 500
luk135
robiłeś badania przed cyklem ze wiesz ze niski ? to jest jedynie norma w labie, mogleś miec przed cyklem 5


tak robiłem jakies 7 miechów temu badania, 3 miesiące po 1 cyklu... tescia miałem na poziomie ~22 mol/l. Także było wszystko ok. Wiec teraz ewidetnie mam za niski.

Przedwczoraj poszło 1500 ui HCG dziś samopoczucie jest rewelacyjne (ale to było do przewidzenia) jutro kolejne 1500 a po 4 - 5 dniach 2000 ui... i tu pytanie po jakim czasie od ostatniego strzału zrobic badania tescia, zeby były miarodajne? Kiedy ewentualnie startować z DAA + 300 mg b6 + 50 mg cynk po HCG? Czy w trakcie barnia HCG jeść b6 ?



Zmieniony przez - poldon w dniu 2014-08-29 08:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zacznij brac tamoxifen, 20mg dziennie
Hcg juz nie bierz, bo blokujesz sie jeszcze bardziej,
Te daa i inne p******ki mozesz tez juz brac
Po miesiacu na tamoxifenie powinno byc lepiej.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie igły do Sustanon

Następny temat

Dziennik cyklu na mase :)

Wiecej