SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S C Y Z O R

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scyzor jakich firm odzywki białkowe i mainokwasy polecasz? Mam wrażenie, że sprzadajesz tutaj jakieś ściemy, wszystko na ciebie działa niesamowocie,wyglądasz jak Coleman a w bicepsie masz 41 cm. Skąd jesteś?

Nobody can stop Juggernaut!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
Temat dyskusji w bardzo ciekawy sposób się zmieniał a zadane na początku pytanie pozostało bez odpowiedzi ciekawe co nie:)

Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka cieciu
Jak nic nie wiesz to siedz cicho.Po pierwsze mam 17 lat i cwicze nie caly rok jak zaczynalem to mialem moze 30w bicepsie to jak tak to 11cm w ciagu nie calego roku co cieciu. No nie wiem czy ty takie cos mozesz osiagnac.Po drugie to nie mieszkam w polsce tylko w new york i jak wiesz tutaj moge sobie pozwolic na duzo suplementow.Podczas mojego cwiczenia mialem 2 cylke kreatyny ,prohormonow, hbm i bralem wiele innych rzeczy wiec mi nie ******l ze nic nie wiem bo ja pewnie wydaje tyle kasy na suplementy co miesiac co twoj stary zarabia.

milej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jeszcze ja a co do tego bicepsu to juz 42cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahaahahahahahaha

smieszny jestes ...jestes o 7 lat ode mnie starszy masz biceps moze o 2 cm wiekszy...........po co bylo zaczynac?????......haha
nie ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6968
jestes prosty jak kij od miotly!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Stary nie p.ierdol ja widziałem astarotha i wiem że w profilu ma wszystko O.K, może powinien sobie coś dodać. A Ty przedstawiasz gadasz jakieś głupoty, skąd mamy wiedzieć że nie ważysz 50kg i w bicu nie masz 31cm!!!

Zresztą obrażać ludzi to Ty umiesz i chyba tylko to ****u. A nie lubisz Żydów, ja też więc zegnaj Żydzie

Pozdrawiam innych i astarotha- kiedy wracasz na siłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scyzor to ty czy twoj .....(w miejsce kropek mozna wstawic kazda wymyslna obelge) glupi brat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scyzor ty jestes tu najwiekszym cieciem wiec nie wyzywaj gosci na sfd bo sie postaram o bana dla ciebie losiu. Poza tym spier...alaj gruzy po WTC odwalac a nie perd... tu takich glodnych kawalkow.

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
On ma rozdwojenie osobowości, raz pisze jego członek, a raz on. A ten NY to gdzie jest, na Ukrainie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
dlaczego pod gruzami WTC zgineli najlepsi bankowcy i finansiści na świecie a nie takie ćwoki jak ten tu, nożyk, finka czy jak mu tam...
skąd wiesz ile jego stary zarabia...może go stać na kupienie wszystkich suplementów w nowym yorku i wy***anie ich razem z toba w kosmos...zresztą po co...żeby za rok przyszedł mail z Marsa ze masz już 51...nie sorry, 52cm w bicu...

jak na scyzoryk to jesteś ****a tępy jak cholera

i lepiej CIECIU uważaj zeby ci jakiś Arab dupy nie roz***ał
szkoda by było tego wszystkiego co w siebie ładujesz...

i nie śmiej sie z innych ile ćwiczą bo jak będziesz sam robił takie postepy jak teraz to za rok, dwa, będziesz najlepszy i już nic nie bedziesz miał do osiągnięcia


pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3664
za pare lat to scyzor bedzie gryzl ziemie. od tych wszystkich steryduw.

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade odnosnie: Dibenzcoziode Magnum

Następny temat

Netrition.com

Wiecej