SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYBKI PRZYROST MASY I TKANKI MIESNIOWEJ

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29

Witam, ważę 43 kg przy wzroście 164. Chciałabym przytyć ale nie obrosnąć w tłuszcz. Chciałabym uzyskać 12 kg w 3 miesiące.
Planuje uzyskać peridol, mam 2 gainery zakupione, interactive mammoth i mutant mass. Chciałabym robić codziennie 50 brzuszków, 50 przysiadów, mam zakupione również 2 hantle po 3 kg.
Jestem w tym temacie kompletnie zielona, a siedze i czytam od kilku dni fora i nie widze odpowiedzi dla siebie.
Ile powinnam jescc posilkow dziennie ?
Ile cwiczyc ?
Czy dam rade przytyc 12 kg ciagu 3 miesiecy ?
Czy tyle wiczen wystarczy? Czy dorzucic cos jeszcze? a moze odjac ?

Ps. kiedys przytylam na gainerze ale tylko 3 kg w ciagu 2 miesiecy. Robilam badania jestem zdrowa.Nie pije, nie pale, nie pijam kawy, tylko wode, soki i herbate slodycze rzadko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy

Na początek prosimy:

1. Zapoznać się z regulaminem działu oraz wypelnić ankietę, której wzór tam się znajduje: http://www.sfd.pl/-t666947.html

2. Wkleić zdjęcia sylwetki

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: http://www.sfd.pl/-t585708.html

4. Podać swój przykładowy jadłospis

5. Podać plan treningowy

Czy dam rade przytyc 12 kg ciagu 3 miesiecy ?
Wiesz, nie sądzę, żeby zawodowi kulturyści takie przyrosty mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 65575 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188925
A tak nawiasem mowiac dlaczego zaczynasz od Geinera skoro to wlasnei glownie stymuluje przyrost tkanki tluszczowej
I druga sprawa czemu maja sluzec 50brzuszkow itd... mase miesniowa robi si ena silowni i tam powinnas sie udac jezli chesz "tyc" w miesnie.

Nastaw sie na dluzszy czas tak jest najzdrowiej i najlepiej dla ciebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rycząca czterdziestka

Następny temat

Trening Brzuch, nogi

whey deli