SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZEJKI ZBIÓR SZEJKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 786
Witam.
Zacząłem pracę w godzinach 11-22 w pracy nie mam za bardzo czasu usiąść i zjeść dlatego też zdecydowałem się na szejki zamiast jedzenia lecz pomysłów na nie mam nie wiele ponieważ dotychczas nie miałem problemu z czasem na jedzenie.
Zakładam ten temat abyście wpisywali swoje przepisy na pożywne i dietetyczne szejki, myślę że nie tylko ja mam taki problem z czasem na jedzenie dlatego mam nadzieje że ten temat przyda się nie jednemu proszę abyście nie prowadzili zbędnych konwersacji w tym temacie tylko wklejali swoje przepisy a czy przepis jest dobry czy nie to już sobie każdy oceni indywidualnie.

100g Płatków owsianych
500ml mleka 2% (wedle uznania)
20g odżywki białkowej

płatki gotuję w małej ilości mleka tyle tylko żeby zmiękły ostawiam do ostygnięcia dolewam resztę mleka + białko wszystko traktuje blenderem.

B 46 (18g mleko 17g odżywka 11g płatki)
T 18
W 89
kcal 697

białko rozpisuje dla informacji ile zwierzęcego ile roślinnego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5403
Jak dla mnie najlepszy i najprostszy jest :
200g twarogu bialego chudego
1 banan ( lub wiecej jesli ma byc slodszy)
300ml mleka
Do miksera i gotowe.
BTW
47g B
43g WW
6g T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 8676 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130649
bebzon
Jak dla mnie najlepszy i najprostszy jest :
200g twarogu bialego chudego
1 banan ( lub wiecej jesli ma byc slodszy)
300ml mleka
Do miksera i gotowe.
BTW
47g B
43g WW
6g T

beznadziejny jest ten szejk. mleko z twarogiem to kiepski wybór,a poza bananami jest cała masa owoców

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2766 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41229
kocio czemu mleko z twarogiem to kiepski wybór? Chodzi o nadmiar białka?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 786
pewnie chodzi mu o laktozę ale w tym wypadku nie jest jej dużo w twarogu jest jej mało albo w ogóle bo jest to produkt ukwaszony a w mleku 3-4%. czy powód był inny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 8676 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130649
powód prosty: sam nabiał, w dodatku nieszczególnej jakości. Mleko moze byc dodatkiem do szejka. twarog lepiej zamienic na wpc, a jeszcze lepsze byłoby mleko kokosowe na przykład, ktore poza walorami odzywczymi nadaje świetną konsystencję. Inna opcja: owoce, wpc, olej kokosowy

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeść itd

Następny temat

jedzonko pomocy

Fruzelina