SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYSTEM SPRZEZEN NAPRZEMIENNYCH - REWOLUCJA! ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Ale tu nie chodzi o jakies wyzsze idee.
Koncepcje Hormonow i ich odpowiedzi na subtancje/bodzce sa calkowicie bledne. Stare porzekadla firm suplementacyjnych, bledne jak niemal wszystko co wciskaja - patrz ZMA na noc.
Idea rozciagania w trakcie treningu jest porazka i sprawca kontuzji w latach 80-90. Tez nic nowego, stare banialuki i lista takowych jest dluga w tym co napisales...
O roli hormonow, timingach itd nie wspomne.


Zmieniony przez - puma666 w dniu 2010-02-15 12:44:35

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Ten art to jedno wielkie pomieszanie z przemieszaniem ogólnie znanych zasad treningowych/dobrego treningu z twoimi herezjami.
Ciężko się odnieść do wszystkiego bo trochę się rozpisałeś, więc zadam tylko kilka pytań.
Jaki jest największy mięsień w ludzkim organizmie?
Jak się ma zasada odpoczynku 48h do splitu 3dniowego z ubogim dodatkiem nóg, którym ćwiczysz? A robienia pompek i brzucha(tu jeszcze aspekt osłabiania korpusu) w dni bez siłowni?
W jaki sposób roztrzepanie jajka wpływa na awidynę, że niby utlenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
No stary, dziwna sprawa. Ogólnie chyba nie trzyma się kupy niestety. Wydaje mi się, że są prostsze, złote, stare zasady. I jak inni nie wyobrażam sobie regeneracji w takim treningu. ITD. Ale cóż kwestia organizmu, może. Dlatego czekam na zdjęcia. Tylko jak możesz wrzuć inaczej niż na jakiś serwer fotkowy, hehehe, bo admin łącza bloki wstawił i fortigUARD nie pozwala na oglądanie tak umieszczonych zdjęć.
Wrzuć, to zobaczymy czy są efekty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
eh, widze że niszczycie

ok, wieczorem beda foty. niestety nie za wiele to wniesie, ponieważ nie widzieliście moich zdjec wczesniej, to raz, a dwa że tym systemem lece dopiero czwarty tydzien.

za miesiac znow umieszcze fotki i wowczas bedzie widac progress, o ile takowy nastapi.

wazne jest jeszcze że pojedyncza próba nigdy nie jest miarodajna, kilka osob powinno rowniez polecieć tym systemem żeby sprawdzić jego wartość. być może tacy się znajdą.

zaraz odpisze każdemu z osobna na jego posty, prosze o cierpliwość. hm.. widze że jestescie mega-negatywnie nastawieni.. konserwatyści.. stara szkoła i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
ok, to lecimy. najpierw krotkie powtorzenie (podsumowanie)

barracuda ma na celu spowodowac jak najwiekszy wzrost teścia i jak najwiekszy spadek kortyzolu, bo WG MNIE(!) od tego zalezy w najwiekszym stopniu przyrost.


po kolei,

abwehra, fotki beda wieczorem. 'zrobione plecy', nie oznacza że mam tak szerokie plecy że łatwiej mnie przeskoczyc niż obiec. po prostu po letniej sesji z drążkiem nabrały pełności. tamten system uważam za spełniony. zobacz w moim profilu moje wymiary, to żadna tajemnica

józekzdun, rozpisalem sie tak szeroko, poniewaz chcialem opisac jak najwiecej waznych aspektow, ale juz teraz widze że z kazdego z osobna mozna by napisac oddzielny temat. no trudno sorki wiec za zamieszanie i pomieszanie z poplątaniem

ok, teraz odpowiedzi:
Jaki jest największy mięsień w ludzkim organizmie? - nie zartujmy nie chodzi o to że nogi nie są najwieksze. chodzi o to że są przystosowane do ciągłęgu wysiłku cyklicznego. przeciez codziennie chodzisz, biegasz. nogi mają za***istą zdolność regeneracji i niesamowity potencjał genetyczny, związane jest to bezpośrednio z ewolucyjną potrzebą motoryczną. dlatego wlasnie wybralem nogi a nie najszerszy grzbietu

nie wiem dlaczego robienie pompek i brzucha ma niby oslabiac korpus? musze chyba doczytać gdzies

co do awidyny, hm.. odpowiedz bedzie skomplikowana, oczywiscie nie znam bezposredniej odpowiedzi. byc moze nastepuje delokalizacja struktur z ktorymi awidyna wystepuje w silnej konformacji, skad mam wiedziec?! tutaj nie zaspokoje twojej ciekawości, podam tylko źródło.
źródlo jest jak o dupe rozbić.. gdzies to czytalem (nawet nie wiem czy nawet nie na tym forum ) bardzo utkwiło mi to w pamieci. aktualnie nie jestem w stanie tego potwierdzić. a surowych jajek (nieroztrzepanych pić nie bede), żeby sprawdzic czy wystapily u mnie skutki niedoboru biotyny. a wiec tutaj ten pkt mozesz skreslic

ronie, trenowałem wszystkimi systemami. uwierz, po 6 latach czlowiek probuje wszystkiego ten jest wg mnie lepszy.

puma, oj oj oj odpisze ci coś wiecej, ale najpierw wytłumacz prosze zdanie

Koncepcje Hormonow i ich odpowiedzi na subtancje/bodzce sa calkowicie bledne. Stare porzekadla firm suplementacyjnych, bledne jak niemal wszystko co wciskaja - patrz ZMA na noc.
bo uważam że nie za bardzo ogarniam. widać że sie potężnie orientujesz w temacie, być może czytamy te same książki nawet, ale wytlumacz to zdanie, bo hormony (kortyzol i teściu) to filary tego treningu, liczą się tylko one. zwróc też uwage że sam trening jest niedopracowany (pisalem na szybko, ciągle eksperymentuje, dlatego specjalnie walnąłem wczesniej numerek v0.99 - to jest wersja testowa).

jak wyjaśnisz to zdanie z koncepcją hormonow, odpisze cie co trzeba
dalej,

co do rozciągania, jesli robisz z umiarem to nie widze problemu. chyba że chcesz mieć przykurcze, a o to wcale nietrudno

dalej, ZMA na noc. nie mam możliwości przeprowadzenia doświadcznia ktore by sugerowalo czy lepiej jest brać na wieczor, czy rano, czy w poludnie. tego ty nie wiesz rowniez. jest cynk, jest magnez(+B6) i jest dostarczenie o danej porze. chyba idei brania cynku i magnezu tutaj negować nie bedziesz?

grimgir, zdjecia beda. co do treningu i regeneracji, już pisałem, ważniejsza jest synteza teścia niż sama regeneracja. tzn. lepiej dowalić w dzień nietreningowy jakieś pompeczki, brzuszki, itd. by podtrzymać stymulacje. w tym przypadku inspirowałem się treningiem Hannibala i Barrilli (sorka za pisownie). są to dwa nyggasy ktore ćwiczą po wiele godzin dziennie i wrzucają koks. nie ma regeneracji. wiem że brzmi nieprawdopobnie, ale przeciez o to chodzi, żeby wynaleźć coś nowego, a nie ciągle stara szkoła

tutaj masz troche o nich:





dodatkowo powiem że w biednych gettach nie ma raczej czasu ani możliwość trzymac mocnej diety. murzyni ćwiczą z nudów każdego dnia



Zmieniony przez - combinio w dniu 2010-02-15 16:13:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No czekamyy na foty.Musi sie znalezc kilku smialkow by przetestowac twoj trening.
Ja bym byl chetny ale niestety zacząłem inny trening.
Chociaz z tym poziomem tescia/lepiej by bylo przetestowac u osob starszych,gdzie tego hormonu juz niewydziela sie tak wiele.
Latwiej byloby ocenic wyniki.

A co do Hanibaa/Barilly /sylwetki maja niezle/ale jest to zasluga zlotych cwiczen ktore wykonuja.Jak widzisz na podstawach-przenoszacych cialo w przestrzeni-mozna zbudowac calkiem niezla sylwetke.
Chociaz niejestem pewny czy nie uczesczaja na silownie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
jedziesz tym systemem 4 tygodnie(jak sam napisales)a juz robisz z tego sprawdzony rewelacyjny system?

na to potrzeba lat.....:)
efekty zawsze sie pojawiaja przy zmianie treningu-mozna to zle zinterpretowac-a to kwestia odciazenia lub dociazenia-efekty te szybko jednak zanikaja i rozpoczyna sie stagnacja i zmecznie psychiczne(czlowiek to nie tylko miesnie i hormony-uklad nerwowy odgrywa bardzo duza role-przemeczony zepsuje nawet najlepszy trening).
dodatkowe trenowanie przed snem-to mit lat 60' i 70'...w polsce np krazyl mit,ze przedladzki na sztangielki przy lozku i laduje ramiona przed snem..:).znam wielu co to uskutecznialo w praktyce-przewaznie nie przekraczali 40 cm...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
ok, teraz czas na fotki. na razie tylko przod i tył. nogi i ewentualna reszta dojdą na dniach ( w aparacie bateria siadla )

foty robione na sucho, bez pompy i smarowania.
światło troche kulawe, móglbym je przyciemnić, przez co lepiej by wyszla rzeźba, ale nie zależy mi na tym żeby kogokolwiek oszukiwać. jest jak widać.

potraktujcie je jako matryce. na dniach dodam kolejne. za miesiac wrzuce nowe, wowczas bedzie mozna naocznie porównać efekty.

- nie umiem pozować









abwehra, co do plecow to nie chcesz wiedzieć jak było wczesniej..

na razie to tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
masti, moze i masz racje, dlatego chce to wszystko przetestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
combinio, jak na moje oko to widze że progress jest :P :D

what we've got here is a failure to communicate

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fst do oceny

Następny temat

Nogi/pośladki..

WHEY premium