SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SW i miesnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
Siemka

Jako ze trenuje przekrojowo chcialbym skupic sie tylko na wybranych partiach miesniowych, a mianowicie :

Biceps
Triceps
Brzuch
Przedramie
Barki
Grzbiet
Łydki i Uda
no i klatka z tym ze dla wlasnej przyjemnosci..

I mam takie pytanie czy moge trenowac sobie np w poniedzialki biceps+triceps+przedramie ?? czyli ogolnie cale rece, z w inny dzien tylko nogi z brzuchem...a jeszcze w inny Barki z plecami ?? tak mi bardziej trening pasuje po prostu.. a nie zalezy mi na masie czy cos w tym stylu tylko silownia ma byc moim urozmaiceniem do moich sportow :) z Gory dzieki za odpowiedzi ;) Oczywiscie nie katowalbym dzien w dzien rak :) zdaje sobie sprawe z tego ze musi byc czas na regeneracje ;)

MMA sports !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
mozesz

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
dzieki ;)

MMA sports !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryfer a...

Następny temat

Lepjej 3 razy czy 6 razy w tygodniu

WHEY premium