SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SW dla zaawansowanego SOSNOWIEC help :)

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2611
Szukam Sztuki/sportu walki w sosnowcu ale na naprawdę wysokim poziome, zaawansowane treningi , dobry trener , częste wyjazdy .
Od 4 lat trenuję KK w Sosnowcu (mieszkam 45km od sosnowca )zaawansowanie + od nie dawna Aikido+jiu-jitsu .

Od września przeprowadzam się do Sosnowca i nie za bardzo jestem obeznany w tamtejszych sekcjach .
KK mam zamiar trenować nadal , ale potrzebuję czegoś więcej np.mma lub jakiś parter , ew. stójka + parter .

Znacie jakiś klub, możecie polecić ? Przyda się stronka+cennik :)

Kyoku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2475
Na początek masz SOG'a, że ci się chciało jezdzić te 45 km :)
Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego to polecam ci http://gymnazion.pl/. Jak już będziesz w sosnowcu na stałe to rozejrzyj się za treningami w katowicach.

Pozdrawiam.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 732 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8051
W Sosnowcu jest ponoć MMA na Niwce, na Milowicach jakaś sekcja też jest chyba(jak sie jedzie z Centrum na Sielec to na estakadzie jest reklama sekcji na Milowicach). Jest też KB u Podrazy, nie pamietam gdzie.
Jeśli będziesz mieszkał w Sosnowcu to blisko masz do Katowic na Shidokan na Mickiewicza(chyba) lub na BJJ na AWFie na Raciborskiej(zaraz obok jest sekcja kyokushin)
Co do poziomu tych wszystkich sekcji to znam tylko jedną osobe trenującą BJJ na AWFie i ponoć poziom jest bardzo wysoki, co do reszty to sam musiałbyś sprawdzić ich poziom.
Trenujesz kyoka u Dadzibuga? Startujesz w zawodach czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2475
Benny co to za sekcja na tym AWF-ie ? Jaki klub ? Z tego co wiem to tam jest tylko silesian cage club(mma)

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 732 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8051
ElboW:
nie mam pojecia co to za sekja, już sie nie widuje z kolesiem co tam trenuje wiec sie raczej nie dowiem bo sie przeprowadzilem a zawsze na trening jezdzilismy jednym autobusem. Jak chcesz sie dowiedziec to przejedz sie na Raciborska 1 ok godziny 19, tylko kurde nie wiem w jakie dfni w tygodniu oni trenuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7140
Sekcja o której mówicie to filia Bastionu Tychy. Wszelkie info na stronie www.bastion.org.pl

POLECAM!!!

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2611
Benny Hill tak tak u Dadzibuga :) no startuję w zawodach i to nawet często , 19 maja miałem zamiar startować w Warszawie ale niestety braciszek ma komunię więc nie wypada :)

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co ma być 19 maja w Warszawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MP juniorów młodszych i z tego co widzę na stronce to MP seniorów kat.wagowe :)

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 105 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36567
na AWFie treningi ma i Bastion i Silesian Cage Club,tyle ze jeden w budynku na raciborskiej,a drugi na mikołowskiej,no i w bastionie jest bjj,a w SCC jest mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mieczu94:
a no ta teraz połączyłem 94 w Twoim nicku z Twoim rocznikiem. Seniorów są 30maja a że juniorów w młodszych w tym roku są w Warszawie to nie wiedziałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA GDYNIA - Mad Dogs

Następny temat

FMA w Łodzi poszukuję.