SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWG i SP80 Olimp - nic nie warte?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
mam przeczucie że ten sprzedawca sprzedaje to na czym mu zależy i dorabia sobie do tego ideologię bo taka rola sprzedawcy. np niektórzy sprzedawcy butów mówią że w takim modelu chodzą od lat, a model jest z tegorocznej kolekcji itp. Znam produkty olimpa i nigdy nikt u nas na nie nie narzekał.tak,ż e???

the best proteina z kozy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Nikt tutaj nie narzeka, ale Olimp chyba sam nie wie co jest w tym Sojavicie... ale moze sie myle - mam przynajmniej taka nadzieje.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
hehe, specjalisci z olimpu

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to o czym w końcu mowa o sojavicie czy o sp80 bo już się pogubiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Z tego co wyczytalem to temat zatrzymal sie na zawartosci bcaa i glutaminy w bialku sojowym. Chce jedynie by OLIMP sie wypowiedzial na ten temat: czy to prawda, ze w 100g bialka sojowego a zatem jednego z ich produktow - Sojavit85 znajduje sie ok 18g bcaa oraz 10g glutaminy? Kto jak kto ale OLIMP to musi wiedziec.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No, zależy z jakiej odmiany soji
Własnie złykałem sojavit zmieszany w gainerem w proporcji 3/2 i jest spoko.Dobre białko na noc z niższej półki cenowej.Efekt ten sam.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
"No, zależy z jakiej odmiany soji"

Wlasnie chce sie tego od OLIMP'u dowiedziec!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ten sam
ja obcenie mam 3 rodzaje białka
soje - na noc
prostara rano
w trakcie dnia mxpro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
A ja wciaz czekam na wypowiedz OLIMP'u na temat bialka soji a jego zawartoscia bcaa i gluty!!!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Przestrzegałbym przed stałym stosowaniem białka sojowego - szukając niezależnych informacji o ...zaletach tego białka, natknąłem sie na rzeczy, które zwalają z nóg - długoletnie badania osób spożywających soję wykazały częstsze zmiany w mózgu u takich osób (atrofię, osłabienie zdolności poznawczych), oprócz znanych powszechnie fitoestrogenów soja zawiera różne inne substancje, np. oxalaty powodujące kamienie nerkowe, fityniany atakujące tarczycę, trzustkę i wątrobę, niemowlęta karmione odżywkami na bazie izolatów sojowych otrzymują dzienną dawkę fitohormonów równoważną ilości hormonów zawartych w... 5- pigułkach antykoncepcyjnych, co prowadzi do upośledzenia czynności układu hormonalnego w dalszym procesie rozwoju dzieci...
Ciekawa jest historia białka sojowego - soja stosowana dawniej w Azji jako zastępczy... nawóz - ze wględu na brak obornika, później jako odpad po tłoczeniu oleju została użyta na Zachodzie jako... pasza dla zwierząt, problem tylko w tym, że zwierzaki zaczęły masowo chorować i potężne lobby sojowe w USA wypromowało w latach 70 -tych soję jako dodatek żywnościowy, obecnie białko sojowe zawarte jest w 65% produktów (oczywiście przetworzonych)w Stanach, powodując rozliczne dolegliwości.

Plantacje sojowe spryskiwane są Roundup'em - środkiem zawierającym zabójcze dioksyny...

Znane są przypadki fibromialgii - choroby mięśni, która długotrwale i bezskutecznie leczona, ustępuje po kilku tygodniach po całkowitym odstawieniu białka sojowego...

Producenci wydali miliony dolarów na sponsorowane badania potwierdzające rzekome zalety białka sojowego, rzeczywistość tego jadnak nie potwierdza, wręcz przeciwnie...

To wszystko w skrócie - byc może niektóre informacje są przesadzone, jednak jest to jakieś ostrzeżenie, szczegóły tutaj:

www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi

www.bodybuilding.com/fun/tietge7.htm

www.bodybuilding.com/fun/author25.htm

Pozdrowienia

LONGUS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka glukozamina?????

Następny temat

Co sądzicie o tym gainerku???

WHEY premium