SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUSTANON PARE PYTAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
Witam .
Moj staz na silowni wynosi okolo 20 miesiecy :)
przez pierwszy rok przytylem 27 kg niestety od pol roku mam zastoj nawet metanabol ( na drugim cyklu ) nie bardzo mnie ruszył mimo ze jadlem ok 300 - 330 g bialka + wegle i tluszcze tak ze bilans kaloryczny byl okey
Mam 187 cm waze okolo 98 kg w lapie po treningu 43

Moje pytanie brzmi nastepujaco - mam sustanon 250 z atomic labs
oryginal 100 % .
czy sam sustanon bez laczenia z niczym innym bijac 1 ml co 5 dni da dobre efekty ? i jak potem z zatrzymaniem tych efektow . ?? na 1szym cyklu metanabolu zrobilem 7 kg i nie stracilem nic choc ludzie tez mowia ze duzo mozna stracic po cyklu a ja stracilem moze 0.5 kg i wogole mnie nie zalało wodą

druga sprawa jak 10 strzałów sustanonu moze wplynac na przerost lewej komory serca ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 98

Wzrost: 187

Obwód klatki: 116

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: 40

Staż na siłowni: 20 miesiecy

Ilość spożywanego białka: na cyklu ok 280 - 330 g

Ilość spożywanych węglowodanów: 500 g

Ilość spożywanych tłuszczów: ?

Opis przebytych cykli sterydowych: dwa cyklu na metanabolu i dwa tygodnie na m-drolu ( zaraz po 2gim cyklu mety - przerwane - nerki bolaly)

Trening: 4 razy w tygodni
biceps+triceps - poniedzialek
sroda barki + lydki przedramiona
pt klatka
sob plecy


Cel cyklu: masa + troche sily

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: miesiac

Poziom BF%: 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): latwiej chudnąć

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): nie robie maxow - 4 seria na lawce 100 kg * 6

Martwy ciąg (MAX): nie robie maxow

Przysiad (MAX): moja waga + 90 kg = 188kg

=)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
moge Ci powiedziec jak u mnie bylo bardzo dawno temu ale wtedy nie mialem az tak dopracowanej michy i oglna wiedza na temat zarcia treninngow nie byla dopracowana na 100 mety i paczce omy zrobiłem jakieś 5-6 kilo siłowo ok 20 kg na klate ale niestety mix i meta = spora retencja troche zeszło ze mnie po cyklu niestety na twoim miejscu kolego oceniałbym progres patrząc w lustro to jest najlepszy wyznaczkik formy jak bedzie podlewac i waga bedzie szła mocno w góre zrobisz korekte w diecie jesli zastuj podbijesz kalorycznosc w diecie choć myśle że jeśli ćwiczysz na macie to sporo kalori spalasz więc nie powinno być tu mowy o łapaniu fatu sam po sobie będziesz widział towar juz w 2 tygodniu będzie pokazywał pazur jęsli chcesz maks progres wrzuć mete do tego siła będzie duża choć możesz stracić na szybkości kolejny minus jesli biegasz to masakrycznie puchną kostki i piszczele nie da się biegać niesty coś kosztem czegoś pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Przy tej wadze sugerowałbym wrzucić e4d tego teścia dać metke na początku.
Przyrosty to wiadomo - dieta+trening+regeneracja.
A efekty zostaną jak zbudujesz dobrej jakości masę i się dobrze odblokujesz.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
rozumiem czyli przy mojej wadze jakbym chcial isc na 110 kg to 340 gram bialka do tego z 500 - 600 wegli okolo 120 g tluszczu i bedzie okey ?
aha a co do metki to nie bardzo juz chce bo nie chce sobie niszczyc watroby chociaz mam dobra metke ( alchemia ) jak cale liceum mialem tendencje do tradziku to na cyklu moze 2- 3 na szyi wyskoczyly

i co to znaczy jak zrobisz czysta mase ? tzn chodzi mi o to czy umiesz powiedziec w jaki sposob to osiagnac ? =) zeby nie zalalo woda ani tluszczem ?

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
Przysiad (MAX) : moja waga + 90 kg = 188kg :) ma się rozumieć że nóg wogóle nie ćwiczysz ? Błąd duży bład nogi to podstawa sylwetki zacznij ćwiczyc nogi
Na pierwszy cykl z uzyciem testosteronu mix nie jest odpowiedni trzeba było sie najpierw spytać potem kupić sprzedaj suste kup propa/ cypio i polec solo ewentualnie z metą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
normalnie w czasie studiow i pracy nie mam kiedy nog robic teraz lecialem cale wakacje nogi i troche poszlo ale nie mam na silowni dobrego sprzetu na nogi .. pozatym wydaje mi sie ze to co wyciskam np na maszynie 200 kg pojdzie na nogi po 2.5 miesiaca cwiczen to wynik chyba dobry ale moze sie nie znam ..

a co do sprzedazy zakupu to nie bardzo mam jak bo kupilem kiedys hurtowo pare rzeczy od kumpla ktory juz siedzi ( nie za sterydy ale za całokształt ) wiec zostala mi ta susta i metka i nie bardzo mam skad zalatwic cos innego

PS pozatym testozaur jesli twoje dane w profilu sa prawdziwe to majac taki staz masz wyniki niezmiernie slabe ..

Zmieniony przez - bryan1989 w dniu 2011-09-09 12:06:04

Zmieniony przez - bryan1989 w dniu 2011-09-09 12:06:28

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Dopilnujesz dietę to zrobisz masę dobrej jakości. Sporo chcesz kg złapać na takim cyklu, a jeśli będziesz do tego dążył na pewno Cie zaleje. Tak więc i spadki później będą znaczne.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
tzn na cyklu chcialbym dobic do 45 w lapie moze 46 a 110 kg to moj cel obecny :) ale jak dojde do 105 to tez bedzie okey :)


a jak to jest z ta lewa komora serca??
Jak taki cykl moze miec na nia wplyw ??
z jednej strony jest to efekt uboczny z drugiej strony kulturysci.. tyle cykli za soba i zyja .. arnold zaczal majac 16 lat i dalej zyje i ma sie dobrze..
czy faktycznie jest taki efekt czy to sciema ? (ogladajac film bigger stronger faster mozna miec takie oduczcia)

PS 2 : co do odbloku 2 tyg po ost strzale 20 clomidu wystarczy ? meta mnie nie blokowala wogole m drol tez wiec nie wiem jak bedzie z susta
aha i prosze was odpowiadajcie na pyttania a nie zasmiecajcie tematu , nogi mam w sam raz a duzej masy na nich nie zrobie bo trenuje muay thai i musze miec jak kopac :)
i jeszcze jedno sorry ze tak sie rozpisuje jesli ktos nie mial do czynienia z sustanonem tylko slszal od kolegow lub gdzies przeczytal ewentualnie bral a wazy 75 kg i ma 38 w bicepsie prosze nie udzielac sie

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Komora będzie powiększona nawet bez koksu, podczas uprawiania sportu (zwiększona ilość tłoczonej krwi).
Indywidualna sprawa z pct. Na pewno nie rezygnuj z hcg.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
Cisniesz z dobra micha to i masa bedzie dobra.To nie jest tak,ze susta zalewa.... sam dobrze wiesz,ze wegle sa ty kluczem.Lewa komora jak GYMwork pisze,a Arnold ma sie dobrze,ale z tego co wiem to przeszedl wymiane zastawki serca i mial operacie watroby...Pct hcg+clom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
Dzieki guma za odpowiedz :) o arnoldzie nie wiedzialem ale dawalem przyklad ze biorac tyle koksu przez cale zycie i zaczynajac od malego i jeszcze zyje to jeden czy dwa cykle ( na dobrych dawkach) chyba nie zaszkodza tak bardzo

powiem wam ze miske mam w porzadku .. ale im blizej 100 kg tym ciezej idzie ta masa..
o weglach wiem ze zalewaja bo zawsze mialem kratke na brzuchu a tu bach 27 kg poszlo do przodu przez rok i z 8 % fatu na 15 % bo jadlem bardzoo duzo wegli ..

a co to jest HCG ?? clomid bede brac napewno tylko musze zalatwic clomid i nolve po cyklu ..

a jest tu ktos kto moglby sie podzielic jak u nich po cyklu na suscie wygladala sprawa ile masy na plus obwodow fatu ?

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
O hcg poczytaj w podwieszonych,bo nie bede tutaj wszystkiego pisac.Piszac ostatnie pyt ile masy... oslabiasz mnie.Pisales,ze wiesz WEGLE robia mase i fat,a ile tego bedzie zalezy juz od ciebie.W diecie bedzie 1g/kg wegla sylwetka bedzie inna niz przy 5g/kg na tej samej dawce towaru np Susty.Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl

Następny temat

Bułgaria Słoneczny Brzeg 2011

WHEY premium