SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEM NISZCZA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
1. Czy suplementy niszcza wątrobe, zoładek, nerki itp?
(oczywiscie jesli sie przesadza Z iloscia lub nie odpowiednio sie polaczylo)
Od pewnego czasu mam problem z (podejrzewam) żoładek. Co jakies 5dni na ok 2 dni łapie mnie biegunka, wymioty, ogolne oslabienia, na mysl o jedzeniu sie przewracam. Probuje to powiazac z odrzywkami lub sportem.
Boksuje (moze juz przyjołem za duzo ciosow?) lub suple (witaminy, vit b, magnez, glutamina, lecytyna, omega 3, l-karnityna- a mam BF ok 12%. Moze sobie wkrecam... Dieta raczej nie.
Znacie podobne przypadki lub jakies wskazowki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Taa, znam... a jeszcze więcej zna ich lekarz... Co ty wyprawiasz do cholery? Pytasz się na forum a chory po prostu jestes ! To raczej nie ma nic wspólnego z odżywkami!!! Zamiast gadac głupoty, smaruj do lekarza, ale to już! Zanim to sie zamieni w coś poważniejszego.
Acha, jeśli ci wpadnie pomysł zapytania zwykłego lekarza o coś takiego, to sobie daruj. Jedyni lekarze u których możesz zasięgnąć opinii w temacie odżywek to lekarze sportowi. Zwykli to niedouki w tym temacie. Chyba że sami ćwiczą.
Po zastanowieniu doradzałbym od razu lekarza sportowego, ale idź do tego który Cię szybciej przyjmie.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2008-12-25 21:23:29

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2008-12-25 21:23:52

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Niszczą, ale nie te co wymieniłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
To nie suple i nie ciosy. Nie wiem na co czekasz, migiem do lekarza!!!

TYGRUM - akurat w tym przypadku lekarz sportowy jest na nic.

OGÓLNY najpierw kontakt, diagnostyka, potem jak coś wyjdzie specjalista chorób wewnętrznych/gastrolog itd.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-12-25 22:17:42

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-12-25 22:19:38

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
dzieki za odpowiedzi
moj internista mnie karci ze łykam cos poza witaminami. nie zdrzylem mu wymienic dwuch zeczy a on mi cos tam ze to chemia, rakotworcze i wogole...
Tak pojde do niego koniecznie ale w pon chyba- pewnie juz mi przejdzie. Juz trzeci raz mi sie powtarza ta sytuacja
DZIEKUJE I WESOŁYCH ŚWIAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
a jeszcze takie pytanko: l-karnityne jak łykam w duzych dawkach a tłuszczu naprawde juz mało to nie bedzie tak ze na długim treningu zacznie mi zrec watrobe jak na treningu nadczo? wiecie co mam na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
ZDROWIA PRZEDEWSZYSTKIM I ZAJAWKI...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
l-karnityne jak łykam w duzych dawkach a tłuszczu naprawde juz mało to nie bedzie tak ze na długim treningu zacznie mi zrec watrobe jak na treningu nadczo?

O rany chłopie, po pierwsze l-karnityna to strata kasy - art. w podpisie.

A po drugie - rozbrajasz mnie

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobór dla początkującego

Następny temat

termogenik nie podnoszący ciśnienia krwi ??

WHEY premium