SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY !! POMOCY ! !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
Witam Serdecznie !
zwracam się do was z prośbą o pomoc , mianowicie mam 182 cm wzrosru i 83 kg wagi moim celem jest fajna sylwetka wyrzezbienie i masa miesniowa i zeby była siła , trenuje 5 miesięcy , przez 4 miesiące brałem tylko białko OLIMP provit 80 a teraz nie wiem czy to zmienic , myślałem nad BCAA oraz nad białkiem i znowu OLIMP provit 80 oraz jakąś przed treningówką ale każdy co innego poleca ;/ i największym dylematem był spalacz OLIMP thermo speed ale wlasnie nie wiem ;/ przesyłam wam zdjęcia mojej sylwetki ;)
LICZE NA WASZĄ POMOC ! ! napiszcie mi co polecacie :) dlaczego akurat to :) czy białko jest dobre? jakie bcaa , i czy spalacz ma sens ! ;) Czekam na wasze porady ! ;)








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak mówi Tomq - to jest bardzo indywidualna sprawa to raz, a po drugie już musisz znać swój organizm. Jeden dobrze reaguje na zejście z tłuszczy, drugi woli redukcję robić na lowcarb. Ja obecnie w swoim planie redukcyjnym włączyłem kreatynę i redukuje na węglach i siłowo jest okej. Ale tak jak mówię, to trzeba troszkę poeksperymentować na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
dieta ,trening i wytrwałość
odżywka białkowa to uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
a polecasz jakąś odżywkę białkową ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
do ilu zl?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
powiedzmy ze cena nie gra roli ;) ale cos w miare z przywitą cena i efektami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
efekty specjalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1063
Z bialek moge polecic 100whey, ale dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
piszac efekty mialem namysli były skuteczne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
flex1976
dieta ,trening i wytrwałość
odżywka białkowa to uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Wez sobie np Trec Whey 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
a coś z bcaa lub spalacze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu dla pływaka

Następny temat

UNIVERSAL STROM- to w końcu na czczo czy po po posiłku?

WHEY premium