SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER NOWE CENY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie co byście nie mówili to i tak jest bardzo dobrze suple tanieją tak trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Tia... a mnie wczoraj przykro rozczarowali w sklepie każąc płacić 3 zł więcej za Gold Omega-3. Na pytanie o powód, odpowiedziano mi, że Olimp podniósł ceny asortymentu "aptecznego"?
Czy to prawda?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 411
swietne posunięcie ze strony Olimpa.
Jeśli chodzi o produkty apteczne to faktycznie poszły kilka % w górę. Oczywiście nie jestem tym zachwycony, jednak 3 zł na omedze nie robi na mnie wrażenia, natomiast 30 zł mniej na Whey protein Complex 2,5 to juz duża róznica.
tylko tak dalej
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Dokladnie hitman2 masz racje. W sumie sam stosuje omege ale tez 3 zl jakos przezyje. Natomiast gdyby bialka drozaly to pewnie o 30 czego moj portfel moglby juz nie wytrzymac. Takze cieszmy się ze OLIMP o nas pomyslal i obnizyl jednak cene odzywek przy podwyzkach ktore zafundowaly nam inne firmy wraz z nowym rokiem:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2580
j.w. Franz, nie ma co sie spinać o 3zł z omegi bo piwo droższe jest a na białkach naprawde oszczędzamy!! Niech Moc będzie z Wami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Nie spinam się, tylko weryfikuję. Stać mnie na to, żebym dołożył po 3 zeta do omegi, MZB i VitaMin+ (to już razem dycha miesięcznie). A białek tyle aż nie jadam, żebym się zachwycał.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Transi to teraz musisz zacząć wcinać białeczka Z tego co wiem to cena MZB i witamin MULTIPLE pozostała bez zmian więc to 3zł a nie już dycha Transi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Akurat nie musiałem jeszcze uzupełniać VitaMin i MZB, wiec nie miałem pewności. A białek nie będę wcinał tylko dlatego, ze staniały. W markecie mam promocję serka Danio, ale nie włączę go do diety

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
slusznie :D chyba ze po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki za punkty

Następny temat

Kreatyna plus HMB plus TSE

WHEY premium