SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER KONKURS DLA AMBITNYCH !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Skalar. ladna praca i widac ze samodzielna. panowie zejsc prosze ze mnie ja tylko chcialem zwrocic uwage na uczciwosc.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stawiam się za Tobą.
Ale widać od razu kto kopiuje a kto pisze z głową.
Ja jak wszedłem w dział zauważyłem temat to od razu zacząłem czytać artykuły i widać że arty są dość słabe, by w ogóle ARG zip skład brali je pod uwagę
Wszystko wychodzi na jaw
Ide spać, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Jeżeli chodzi o Twoje "przetłumaczenie" jackfantom to ok, ale zmieniłeś ogólnie sens Nie było tam nic mowy o mięsie i produktach mlecznych ;p

Żeby było jasne również jestem przeciw kopiowaniu artykułów. Tylko wydaje mi się, że wyjatkowe, najważniejsze zdania czasem są trudne do zamienienia. To tylko moje zdanie. Ja się cały czas ucze dlatego jeszcze nie potrafie tak ładnie pisać jak Pani Grasik i dlatego też nie pisze artykułów do gazet. No ale próbuje jak moge i może się uda

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2008-02-27 23:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Grasia wystarczy, nie żadna "pani".
Nie martw się, że pisani/parafrazowanie czasem nie wychodzi - praktyka czyni mistrza. Z czasem zobaczysz, że jest to dość proste.


Proste ćwczenie - czytaj fragmentami tekst, na podstawie którego chcesz pisać, odkładaj go na bok i pisz na podst. tego, co zostało Ci w głowie. Oczywiście czytanie zdanie po zdaniu nie ma sensu, bowiem wielce prawdopodobne jest, że zapamiętasz je b.dokładnie i napiszesz coś prawie identycznego.



Zmieniony przez - Grasik w dniu 2008-02-28 08:29:08

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ok dzieki napewno spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Hej i co tam Grasiu sie dowiedzialas wsprawie plagiatow? A tak wogole to przepraszam bo nie wiedzialem, wogole nie przyszlo mi do glowy ze mozeszbyc kobieta. Jeszcze raz przepraszam!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
jack spokojnie :D na pewno dadzą odpowiedź ale teraz to radzę uwarzać bo krótko jesteś na forum i zamieszanie zrobiłeś z konkursami :D teraz to inni Ciebie będą pilnować :P

pzdr.

ps. i nie róbmy tutaj zbednego spamu od tego są inne działy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Jak widac moje zaangazowanie w uczciwa konkurencje w konkursie lutowym dalej przynosi marne efekty – kolejna praca nadeslana przez uzytkownika Mateuszz55 zawiera spore fragmenty posciaganych artykułów.
Ten fragment zamieszczony ponizej pochodzi z opisu produktu firmy Olim chocby ze strony: http://www.allegro.pl/item313148254_cla_z_zielona_herbata_plus_l_karnityna_olimp.html

„Dieny kwasu linolowego określane skrótową nazwą CLA w połączeniu ze specjalnie wyizolowanymi związkami polifenolowymi zielonej herbaty bardzo skutecznie uzupełniają się w procesie modelowania sylwetki. Wyciąg zielonej herbaty zawiera silnie działające substancje bioaktywne które przyspieszają trzy zasadnicze procesy: zapoczątkowują proces rozpadu tłuszczu, nadzorują jego sprawne spalanie w komórkach mięśniowych oraz zabezpieczają przed reakcją ponownego gromadzenia rezerw tłuszczowych. Z kolei obecność kwasów CLA odpowiada za doszczętne niszczenie komórek tłuszczowych, tak by nie mogły one nigdy odbudować swoich strat. Ponadto CLA silnie uaktywniają proces budowy białek mięśniowych w miejsce utraconego tłuszczu, w efekcie czego ciało wyraźnie zyskuje na jędrności.(…)Do tej pory na rynku pojawiło się wiele preparatów CLA z zieloną herbatą, ale jak się okazuje, ich działanie w praktyce nie zawsze bywa skuteczne. Ograniczona efektywność wynika m.in. ze zmniejszonej aktywności jednej z reakcji metabolicznych, za którą w organizmie odpowiada karnityna. Pomimo że polifenole zielonej herbaty oraz CLA silnie wspomagają proces utraty tłuszczu, to jednak bez obecności karnityny efekt ten może być ograniczony. Karnityna warunkuje bowiem sprawny transport tłuszczów do "komór spalania" oraz poprawia dostęp niszczącego je tlenu” fragment ten pochodzi również ze strony opisu nowego produktu firmy olimp.”

Fragmenty te stanowia niemalze cala nadeslana prace co siwadczy o tym ze jej autor nie posluzyl się nawet w najmnijszym stopniu pomyslowoscia i inwencja tworcza tylko po prostu sciagnal prace z sieci.

Pozdrawiam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie cofniemy nagród.
Ty otrzymasz nagrodę od nas za swój duży wkład Konkurs.
Na dniach wrzucimy info - konkretnie co i jak.

Po weekendzie najwcześniej.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Witam ponownie jak widac moje dzialania majace na celu propagowanie tworczej i samodzielnej pracy w konkursach nie daja do myslenia kandydatom do zdobycia nagrody. Kolejna praca nadeslana na konkurs lutowy jest calkowicie sciagnieta z internetu. Prace ta zamiescil uzytkownik: Sooker2

Suplement diety dostarcza trzy najbardziej aktywne substancje wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej: CLA, wyciąg zielonej herbaty mianowany na EGCG oraz l-karnitynę. Specjalnie dobrany zestaw składników uaktywnia wszystkie etapy spalania tłuszczu, zapobiegając jednocześnie utracie jędrności ciała. Kilkutygodniowa suplementacja zapewnia widoczny spadek wagi, ogranicza ryzyko efektu jo-jo oraz daje wyraźne zmniejszenie oznak cellulitu.
Ta czesc pochodzi chocby z tej strony:
http://www.dso.pl/product_info.php/products_id/2965

Dieny kwasu linolowego określane skrótową nazwą CLA w połączeniu ze specjalnie wyizolowanymi związkami polifenolowymi zielonej herbaty bardzo skutecznie uzupełniają się w procesie modelowania sylwetki. Wyciąg zielonej herbaty zawiera silnie działające substancje bioaktywne, które przyspieszają trzy zasadnicze procesy: zapoczątkowują proces rozpadu tłuszczu, nadzorują jego sprawne spalanie w komórkach mięśniowych oraz zabezpieczają przed reakcją ponownego gromadzenia rezerw tłuszczowych. Z kolei obecność kwasów CLA odpowiada za doszczętne niszczenie komórek tłuszczowych, tak by nie mogły one nigdy odbudować swoich strat. Ponadto CLA silnie uaktywniają proces budowy białek mięśniowych w miejsce utraconego tłuszczu, w efekcie czego ciało wyraźnie zyskuje na jędrności.
Ten fragment pochodzi ze znanego już z wczesniejszych prac opisu nowego produkty firmy Olimp. Przykład można znalezc na tej stronie: http://www.allegro.pl/item312992620_cla_z_zielona_herbata_plus_l_karnityna_nowosc.html

Te dwa fragmenty to cala praca. Nawet brak tu wlasnego komentarza. No coz, co tu duzo mowic- WSTYD!

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do NUTRIFARM (Cell pump)

Następny temat

DEXTRO JUICE- NOWE SMAKI I GRAMATURA !

WHEY premium