SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPERSERIE POMOCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
Witam mam 18 lat trenuje od okolo trzech lat. Teraz mam dwu tygodniowa przerwe na regeneracje, i juz planuje jaki trening po powrocie zrobic. I napaliłem sie na superserie. Czytałem troche o tym ale nie mam kompletnie zadnego pomysłu jak to zrobic no moze troszeczke.Teraz waliłem trening typowo na mase po 8 ruchow 4 razy w tygodniu trenowałem. Ckciałem zrobic teraz cos w takim stylu zeby polaczyc Poniedziałek: Klate z Plecami ( w superseriach po 12 ruchów) Sroda: Biceps z Tricepsem ( w superseriach po 10 ruchów)a dalszego na pomysłu na barki i nogi nie mam. chciał bym cwiczyc co drugi dzien. celem moim jest teraz zeby troszke BF zzucic a wiec przedtreningiem bede jezdził na rowerku z 20 minut. Prosze napiszcie jak zrobic te super serie ile cwiczen ile serii, jak polaczyc. z Gory dziekuej ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan treningowy do oceny proszę o pomoc

Następny temat

Coś nowego

WHEY premium