SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRZYKAWECZKa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
zastanawia mnie to czy po wlaniu staffu do strzykawki strzykawka moze lezec pare dni i dopiero wtedy zostac uzyta ?? bo ogolnie w srodku jest sterylna wiec chyba tak
ale tak sie pytam bo sie mi nudzi hehehe

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba zależy co w niej jest i jak ja przechowujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a lezy sobie mmm
a co w niej jest a propionate yyy zreszta co to za roznica co w niej jest chyba liczy sie jak ja przechowuje no nie ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2265
po otwarciu i wlaniu musisz pozbyc sie calego powietrza, niech troche skapnie. jesli plastikowa jednorazowka to nadaje sie do trzymania tylko kiedy jest w pakieciku z igłą, ewentualnie szklana z gumkowym tłokiem. Zwykła plastikowa może się odkształcić od tłoka i stać się nieszczelna na skutek zmiany temperatury, wibracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
zawsze jednak to nie nie będzie już sterylne, ryzyko kuku przy odpowiednim przechowywaniu niewielkie ale zawsze....

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
Oczywiście że może być w strzykawce, ale też nie za długo. I żeby temperatura nie przekraczała tylu ile jest podane na danym opakowaniu.
Ja miałem Omke w strzykawce przez 3 lub 4 dni, i póxniej dopiero ją użyłem. I wszystko ok, zero jaiś dziwnych faz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+meta...zdecydowanie chyba to

Następny temat

cykl na mecie - pytanie...

Wiecej