SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONGTROPIN 10iu - Wyniki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja zjechalem 5cm w 4 tyg, bez gh

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
miczelx
Ja zjechalem 5cm w 4 tyg, bez gh


micz ale z pasa nie z bica :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Rowek, mam takie pytanie:
Po jakim czasie zrobic najlepiej badanie hgh we krwi i czy robic tez na IGF?
Czytalem troche nie tylko w PL na ten temat.
Zeby sprawdzic ze w srodku faktycznie siedzi hgh trzeba troche zaplacic za badanie w labie.
Nasze badania sa bardziej takie posrednie.Pokazuja ze cos podbilo poziom hgh we krwi.
Czy jest sens robic badanie po 1h od wbicia zakladajac ze wiekszosc peptydow podbija poziom hgh we krwi.
Czy lepiej czekac 3-4h ,bo po tym czasie pozostaje juz mala ilosc peptydow ktore podbijaja poziom hormonu.
Dzieki za poswiecony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
ja robie po 2 godzinach na czczo zawsze.

i wydaje mi sie ze naprawde wychodza miarodajne te wyniki,

najwazniejsze zeby wszystkie badania robić o tej samej godzinie na czczo to bediesz miał do czego porównywać.

nie wszystko podbija hgh bo nie raz ani nie dwa miałem wyniki prawie 0 czyli nie było tam nic z GH

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Bo oni laduja tam mix rzeczy po ktorych czujesz sie jak na hgh ale nie dodaja zazwyczaj nic zeby podbic hgh we krwi bo z tego co wiem to tylko polacy badaja to na krew:)Chociaz z jednym jestesmy do przodu, a moze nie...


Jest jedno nie drogie badanie zeby sprawdzic czy siedzi w danych probkach hgh ale trzeba kupic wzorzec ktory kosztuje pare stow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
sorki ,ale skad ty wiesz ze laduja tam jakies mixy ? dales na badania? glupoty gadasz i tyle. nie takie bolki wzucaja hormon z chin.

Zmieniony przez - zdzbos w dniu 2013-04-14 11:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
W Chinach jest mega problem z zakupem dobrego rhgh.
Interesuje sie tym tematem od jakiegos czasu.
Tak widzialem badania a najbardziej bym chcial zrobic badanie na podstawie wzorca i wtedy bedzie czarno na bialym w ktorym preparacie siedzi rhgh a w ktorym nie.

Laczenie peptydow daje podobny wynik na krwi jaki daje rhgh.
Probki (wzorca) nie da sie oszukac.
W pon-wt bede wiedzial pewnie ile by takie badanie kosztowalo ale nie powinny to byc jakies duze pieniadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Test laboratoryjny gh to bardzo droga sprawa, bo i czasochlonna. Trzeba sprawdzic caly panel aminokwasow, ktore powinny skladac sie na lancuch gh, zeby stwierdzic, ze to faktycznie gh. Koszt to cos kolo 2k, moze wiecej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Wiem wiem , ale zapytam sie czy jest mozliwosc nie badania danego preparatu co w nim jest tylko wrzucenie czy zawiera on wzorzec.
Znalazlem juz probki do zakupu

Myslalem nawet zeby zrobic jakas zrzute nawet po 1zl czy 2zl,kto tam ile moze dac ale nie wiem czy to sie nie spotka z krytyka na forum.
Mam pomysl jak mozna by bylo to zrobic w miare sprawnie.

Osoby ktore kupuja hormon wydaja po pare stow na 100ui i mysle ze kazdy by chcial miec pewnosc 100% czy tam jest rhgh.

Ostatnio kupilem od paru dostawcow w Chinach hormon.Testowalem , wynik mierny.
Tylko jeden jest ok ale cenowo wyszedl srednio.
Mialem mozliwosc zalatwienia recepty na hormon.Jak zobaczylem cene to az usiadlem.Kazdy moze sobie sprawdzic jaka jest obecnie cena 1ui omnitrope czy genotropinu.Szok.
Nie stac mnie na az tak duzy wydatek.
Widzialem tylko podrobke omnitrope ktora jest u nas na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
Z tym żeby się złożyć po 1 lub 2zł dobry pomysł.Podaj ile kosztuje 1ui hormonu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anavar - PMP Steroids

Następny temat

MAXPRO

WHEY premium