SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONGTROPIN 10iu - Wyniki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Jak na razie to chyba jeszcze warto

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Maniek jak Ci finanse pozwala to bic ed, bez off days.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No właśnie chciałem jeszcse to zweryfikować... mm1986 Ty jesteś dobry w te klocki, powiedz jak to wychodzi pod względem efektywności takie bicie z 2 dni off? Nie ma sensu tak się j**ać? Z finansami różnie, za dużo kasy ciągnie u mnie ten sport, stąd też ten off 2 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
jak odpowiednio wymieszac ? najpierw wbijasz sama igle zeby do srodka wessane bylo powietrze , jesli tego nie zrobisz , to wpuszczajac tam wode zostanie onna wessana szybko i caly chormon bardzo sie spieni . Wpuszczajac wode wpuszcza sie po sciance powoli , Nie trzesie sie fiolka jesli chormon nie chce sie caly rozpuscic . Jest on przeciez wrazliwy po rozpuszczeniu na wstrzasy i to bardzo .Zadna filozofia , ale jak jakis d****a wawali tam 2ml wody w sekunde nie wypuszczajac powietrza i walac prosto na delikatny proszek i potem zacznie , napier.. fiolka jak by by chcial wymieszac odrzywe bilakowa to napewno sporo on straci na zawartosci

Zmieniony przez - 300Spartan w dniu 2013-01-20 23:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Manieczki8
No właśnie chciałem jeszcse to zweryfikować... mm1986 Ty jesteś dobry w te klocki, powiedz jak to wychodzi pod względem efektywności takie bicie z 2 dni off? Nie ma sensu tak się j**ać? Z finansami różnie, za dużo kasy ciągnie u mnie ten sport, stąd też ten off 2 dni.


Wszystko sie rozbija o kase, stad powstaly te off days.
Systemow jest pare, np 5/2 lub 3/1 tez dobry system.
Wiadomo jak kasa ogranicza to rob jakis off day, mysle ze nic super sie nie stanie, ty juz tak masz forma kozacka, wiec moze byc tlyko i wylacznie lepiej.
Ps. u mnie aktualnie tez leci strong.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-21 00:21:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608


Uploaded with ImageShack.us

wrzucam fotke wyników tak jak pisalem pare dni wczesniej. badanie wykonane niecała godzinke po shocie 10iu stronga, na czczo. wynik mysle ze pod uwage nalezy brac ten wyzszy 6,7. bo nie wiem jaki inny cel by był takich 2 wyników i o co tu biegac moze. ktos sie spotkał z tym?

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2013-01-22 15:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
robil ktos jeszcze badania swierze tego stronga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
A mało ci ? Ja będę robił ale nie wiem kiedy.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-01-24 00:26:32

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 648
Pozwolę sobie w temacie zadać pytanie, jak to się bije? Biorę do strzykawki płyn iniekcyjny, wtłaczam do buteleczki (tylko ile wtłoczyć:D) następnie biorę np. połowę (jak chcę przybić 5 iu) i wpuszczam domięśniowo? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
To nie dla ciebie jak nie wiesz

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anavar - PMP Steroids

Następny temat

MAXPRO

WHEY premium