SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONGMAN POLSKA-SKANDYNAWIA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
a kto to jest ten keberich i jak skonczyl???

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kawko miałaby bić rekord w mc niezaliczając wcześniej siadów i ławy????
IPF na takie coś miał zezwolić i uznać rekord za oficjalny rekord świata w mc IPF???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Usunięty przez BYK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kawko nie martw się o moje modowanie, ja swoje zrobie, niestety w gąszczu wypowiedzi, jeśli mam mało czasu i pobieżnie przeglądam posty niekiedy ciężko jest mi wyłapać które wypowiedzi są pokasowane a które nie bo w przeciwieństwie do zwykłych userów ja widze je wszystkie i dla mnie różnią się od siebie niewiele, co niektóra czasem może mi umknąć
ale cóż - nie moja wina - sami tworzycie taką sytuację i powodujecie że ponad 50% postów nadaje sie do wykasowania i jest jeden wielki burdel

wracając do tematu - więc o czym my tu mówimy o jakim rekordzie skoro IPF słusznie postawił warunek zaliczenia wszystkich 3 bojów?, przecież ten niedoszły rekord Anety na niedoszłym pokazie w Trenczynie nie możnaby nazwać rekordem świata IPF choćby zaliczyła i 300 kg

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-11-02 21:32:04

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Byku,zrozum nie interesuje mnie rekord świata IPF ale podniesienie przez Anetę największego ciężaru na świecie w martwym ciągu,najpierw juniorek potem seniorek.Tego oczekują sponsorzy i to chce oglądać publiczność. Naprawdę nikogo nie interesuje w jakiej to będzie federacji.W Trenczynie nie było dla mnie problemem wykonanie 3 bojów ale fakt,że Aneta musiałaby wystąpić pod egidą Pzkits.
Zamiast interesować się ciągami Anety lepiej typujcie kto wygra,Pudzian czy Jarek.To dopiero będzie ekscytujące,Aneta robi tylko skromny pokaz,a oni będą głównymi bohaterami wieczoru!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A MC Pudziana i Jarka wykonywane będzie zgodnie z wszelkimi wymogami TS czy dowolną techniką???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Ja mówię o całym pojedynku Jarka i Pudziana.MC strongmani wykonywać będą na maszynie,technika dowolna,paski dopuszczalne, ważne żeby pozycja była wyprostowana.Wysokość gryfu 30-35 cm,ciężar ok 350kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
MC na ilość powtórzeń - Jarek. na max ciężar Mariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Będzie na ilość powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
to co to cholera w końcu za pojedynek!: jak jeden robi na maxa, a drugi na ilość powtórzeń?

Prezes Klubu "Grzmoty"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o....

Następny temat

Pojedynek Gigantów POLSKA-SKANDYNAWIA

Wiecej