SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STREFA MOCY W WARSZAWIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174


Nie włączając się do kłótni chciałbym tylko dodać że nie wszystkie odżywki ze sklepów internetowych jak to określił jeden z przedmówców " są wysyłane z garażu czy z komórki za stodołą".
Na dowód załączam 2 zdjęcia ze sklepu Atleta z Łodzi (część forumowiczów zna sklep osobiście). Lokal 47 m2 , na piętrze w odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, całodobowa ochrona, parking itp.
Oto zdjęcie lewej strony sklepu (całość nie mieści się na 1 zdjęciu)

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174


I zdjęcie prawej strony.
Na zdjęciu jeszcze nie załapały się 2 regały, o zapleczu nie wspomnę.
Nie wiem jak jest w innych sklepach netowych, ale nie można uogólniać.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Son przyslij mi jedna półeczke a jak wygram zawody w kulturystyce naturalnej () to bede reklamował Twoj sklep gratis

A tak zupełenie serio to Gumis miał prawo napisac ze ceny sa wysokie jezli tak uwaza.
Ja uwazam ze wszedzie są wysokie, bo to smieszne zeby za puszke płacic po 100-400zł ale juz wszyscy sie do tego przyzwyczaili, tak jak do podataktu 22% czy płacenia za wode niezbedną do życia.
Są tylko tansze lub drozsze sklepy ale o tym tez mógł (tymbardziej) napisac, skoro gdzies indziej widzial tansze.

Nie ma sie co kłocic bo tylko pogarszacie w ten sposob swoj wizerunek który nawet jeszcze sie nie ukształtował a najgorzej zaczynac tak jak zaczynacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Sklep jak najbardziej ok,zaskakuje estetyka,chyba jedyny dobry sklep z suplami ktory autoryzuje karty kredytowe co nie powiem, jest dla mnie najwazniejszym czynnikiem,obsluga bardzo mila ;)no i ceny rewelacyjne co moze zaskoczyc przez lokalizacje w Galerii Mokotow,poniewaz tam jest wszystko drogie:) ogolnie polecam i jak dla mnie sa w tej chwili nr.1 mimo malego opoznienia z terminem otwarcia:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 431
Ciekaw czy ktos podziela moje spostrzezenia. jako iz dzis byl calkiem przyjemny dzionek wybralem sie z dziewczyna na zakupiki i nie omieszkalem zachaczyc o Galerie Mokotow, oczywiscie nie moglem nie pojsc do Strefy i co moge powiedziec to ze nie wstydzielm sie tam pojsc z dziewczyna, gdyz sklep jest na poziomie, nie straszy widokiem i serio nawet ktos nie bedacy maniakiem Sportow Silowych znajdize cos dla siebie. Dla mnie jako zwyklego smakosza najrozniejszych supli, liczylo sie to ze nie ma typowej lady w sklepie i moglem sobie do woli poodotykac i zapoznac sie z kazym produktem bezposrednio bez namonej asysty sprzedawcy, moze to glupie ale ja np lubie spokojeni zapoznac sie z towarem poczytac jego sklad itd, a jaezli musze o niego pierw prosic by mi go podac to juzt o nie jest to. Wiec chloapki pod tym wzgledem maa duzy plus. Dodatkowo mr dietetyk calkiem sensownie odpowiedizal na pytania mojej dziewczyny i udalo mu sie przekonac ze suple to nie koksy;) ( sami wiecie jak ciezko wypersfadowac kobietom glupie skojarzenia )
a jak wasze spojrzenie?

Zmieniony przez - ziggi w dniu 2004-04-04 21:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 431
Sonbaty konkret sklepior, pewnie ine masz za duzej konkurencji w Lodzi z takim asortymentem?
Byle na stronie Strefy i jak widze cennik juz jest, bo chyba jeszcze niedawno go nie bylo, jak dla mnie przystepne ceny, macie klienta chlopaki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co z Francji?

Następny temat

Fat burner czy CLA?

WHEY premium