SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STORM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc
dostał bana 24h dla otrzezwienia i wyjasnienia

prosze tez o zmine avataru!
jak opacisz reklame to bedziesz mogl taki miec

głupio troche jechac po animalu mianując sie przedstawicielem innej, konkurencyjnej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie wiem za co, Bul go zbanował :D
Czarny uważa że jestem typem który będzie sie podniecał tymi bajerami i pisał głupoty.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa jak zapomne bo mam ciezki dzień
prosze go wieczorem odbanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
napisal co mysli a jako ze nie zgadzalo sie to z twoim mniemaniem dales mu bana...

fajnie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale czarny ma sporo racji... moze nie tyle w tym ze universal zszedl na psy ale niektore skladniki sa chyba tylko po to zeby byc na liscie... bo np 500mcg jablczanu cytruliny to -> ... jak dla was nie liczy sie sklad to kupcie sobie kg mono i kg soli i ladujcie 2 razy dziennie lyzke soli i lyzke mono zobaczycie jak masa idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jeszce glukoza i bedzie izotonik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Czarnuchok :
"kreatyna zawsze bedzie działać
3g tauryny da kopa
i tyle z tych opinii
jak nie znasz działania poszczególnych subtsancji to nie dziwie się że perdole dla Ciebie głupoty...
w tej chwili biorę SWOLE V2 Syntraxa i chodzę spuchnięty bardziej niż po 6g aakg, mimo że stak nie ma żadnego no boostera.. O poziomie energii nic nie wspomne, bo przy chorobie nap*****lam jak głupi. kto jest na tyle mądry żeby mi to wyjaśnić? czemu stosuje stary stak mimo że mam pod reką taki shock therapy?
Miętas twoje wyjasnienie rozumiem, aczkolwiek kilka rzeczy do wyjasnienia. Całe życie uczysz ludzi jak brać najlepiej i najtaniej. Te ilosci skladnikow ktore podałem nic nie znaczą. Duza ilosc green tea, tauryny i evodiaminy zadowoli twoj organizm i bedziesz zadowolony. Na**** dawać 500mcg (0.5mg..=0.005g) substancji których trzeba brać po 3-6g dziennie.
dobry suplement to odpowiednie składniki, w odpowiednich ilościach. Zawsze bedzie odczuwalne 4g kreatyny i 2g tauryny.
Ew. matrix kliklu substancji działających w ten sam sposob w DOBREJ DAWCE.
takiej nie posiada shock therapy a etykiete można uznać za oszukiwanie klienta."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
i jeszcze:
"Miętas twoje wyjasnienie rozumiem, aczkolwiek kilka rzeczy do wyjasnienia. Całe życie uczysz ludzi jak brać najlepiej i najtaniej. Te ilosci skladnikow ktore podałem nic nie znaczą. Duza ilosc green tea, tauryny i evodiaminy zadowoli twoj organizm i bedziesz zadowolony. Na**** dawać 500mcg (0.5mg..=0.005g) substancji których trzeba brać po 3-6g dziennie.
dobry suplement to odpowiednie składniki, w odpowiednich ilościach. Zawsze bedzie odczuwalne 4g kreatyny i 2g tauryny.
Ew. matrix kliklu substancji działających w ten sam sposob w DOBREJ DAWCE.
takiej nie posiada shock therapy a etykiete można uznać za oszukiwanie klienta.
CZEMU DOSTAŁEM BANA? CO TY ODp*****LASZ BUL?
TYLKO TYLE POTRAFISZ ZROBIĆ DLA DZIAŁU?
BANOWAĆ DORADCĘ?
LEPIEJ BYŚ WYKAZAŁ WIEDZĘ I NAPISAŁ POŻYTECZNY ARTYKUŁ O ENERGETYZUJĄCYM DZIAŁANIU GREEN TEA I EVODIAMINY.. bo ostatnio w dziale nic sie nie dzieje ciekawego od postu banana i bodylite'a, a Ty masz to w dupie najwyraźniej.
Z tym Universal zszedł na psy trochę przesadziłem, faktycznie.
Podsumowując jednak
Sorm i Shock Therapy -- moze sobie nie zdajecie z tego sprawy, ale firma stworzyła 2 suplementy przy MINIMALNYCH KOSZTACH dając duzo tego co tanie, dając mało teg oco drogie, a nawet średnio drogie.. Dlatego jako klient czuje się oszukany przez Universal, bo wiązałem z Shock Therapy zarówno dobry interes jak i sam mialem zamiar porownac z no-xplode.
Czekamy na towar, opinie klientow. Jak ich bedzie zadowalać efekt, to spoko. I ja zarobie, a i klient zadowolony. Ja mu nie powiem że to samo by odczuł na Cell Pumpie bo otrzymałbym komentarz jak wyżej od kolegi lubiącego universal (także lubie)
pozdrawiam"

"KAZIU - zamiast soli dobrej GLICERYNY 50 gram :D "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ech zgadzam sie z czarnym ,acz wiem ze rozmawiamy na poziomie uniwersyteckim(czysta teoria) czekam na opinie mietasa wtedy mozan bedzie mwoic cos bardziej autorytatywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie.
Wczoraj się na***ałem, wiec moje testy będa bardzo życiowe.Przyda sie taki post.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nirobolon & Glucosamine +msm

Następny temat

www kulturystyka

WHEY premium