SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STORM+BIAŁKO czy GAINER ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Mam pytanie zwykłe z ciekawości, wiec nie bede wklejał ankiety itd. Czy jak się skończy trening redukcyjny (zrzucić pare kg tłuszczu) i zacznie trening na mase, aby nabrać suchej masy i uwidocznić mięśnie to czy przy zastosowaniu STORMA można zamiast Gainera brać białeczko? Chodzi mi oczywiście, że białko po treningu i w nocy a rano jakieś Carbo czy płatki. Właściwie chciałbym rozwinąć temat czy lepiej jest łączyć kreatyne (Storma) z białkiem czy z gainerem, co daje lepsze efekty jeśli ma się aktywny tryb życia, uprawia się sport a celem jest nabranie czystej masy mięśniowej nie pokrytej tłuszczem? Czekam na opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
radził bym jednak gainera w małej ilosci zeby nie podlało. Po treningu muszą byc węgle pamiętaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uloz diete bo widac jej brak i nawet zamieniajac gainera z bialkiem nie wiele moze dac.

kreatyne najlepiej laczyc z dieta.
gainery i bialka sie laczy z dieta a nie kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Ale ja wiem, że dieta to podstawa, bo wkoncu to są uzupełnienia diety w potrzebne węgle czy białko, także nie potrzebne jest wychodzenie z założenia, że czegoś takiego tu nie ma a poza tym to jest post do dyskusji a nie pod mój trening :)

a co sądzicie o np. białko rano/wieczór a węgle np. Carbo po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli tam sa braki w diecie to ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy przy redukcji!!!!!!!!

Następny temat

nowy cykl - pytania

WHEY premium