SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STERYDMEN na TVP3 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
ogladal moze ktos ten program na tvp3 Warszawa??
niezly zonk
bylo o ludziach koksujacych siedzacych w wiezieniu. ogolnie program lipny bo jak zwykle pokazali ze koksy to najwieksze zlo tzn bierzesz koksy robisz sie agresywny i np pobijesz kogos siedzisz w wiezieniu bierzesz tam jak wyjdziesz to tez bierzesz i znowu jakies przestepstwo i do paki
ogladal to ktos??

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
No ja ogladalem, troche przesadzaja, koksy nie robia z spokojnych ludzi agresywnych wariatow, no gorzej jak ktos juz ma troche namieszane we lbie to moze troche pokrecic go :)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5541
ja nie oglodalem akurat tego ale czasem sa takie opowiesci ze prez koksy idzie sie do paki ,a le mi sie zadjke ze to nie koksy tylko psycha koksiarza!!! bo gdy koles zapodaje koks mysli ze nie ma na niego bata i pokazuje jaki jest mocny(szpaner) !! tzn ja czuje wzmozona agreseje na cyklu ale nie daje temu prezwazac i ajkos zawsze umie sie hamowac i nie reaguje impulsywnie .pozdr

<<<die young but big>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bo nie mam tego programu... ale tak apropo kumpel wyszed teraz z paki i powiedział że kjłują sie tam olejem?? a po co? to jest jakieś chore dla mnie?jest tego jakis sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
ogolnie bez sensu program np typek sie wypowiadal mam na imie HEnio mam 27 lat osatnio bralem 17 zastrzykow omnadreno i setke metanabolu i na pewno wezme jeszcze koksy

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Najlepszy byl ten typ "No biore na silowni czuje ze zyje...no wiadomo zeby w paru mnie na ulicy nie obskoczyli....zeby sie lepiej bic....." a jaka muza w tle...LOL

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
w jakie dni i o ktorej jest ten program???kiedy jakas powtorka

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"sterydy w pociągu"

Następny temat

pomoc!

WHEY premium