SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

START :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 716

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17 w sierpniu

Waga

70 kg

Wzrost

178 cm

Obwód pasa

86 cm

Obwód klatki piersiowej

93 cm

Obwód uda

54 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siatkowka

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siatkowka, sporty akrobatyczne typu skoki przez skrzynię, kozla

Możliwosci finansowe

chcialbym cwiczyc na sucho '

Cel/problem/opis

chcialbym do okolo polowy wakacji spalic tluszcz z brzucha, rozbudowac klatke, uwidocznic miesnie, rozbudowac je, nie wiem jak bezpiecznie cwiczyc, czyli serie, obciazenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Witam serdecznie.
Chcialbym prosic Was - specjalistow o pomoc.Otoz postanowilem zaczac cwiczyc. Moim celem jest rozbudowanie klatki piersiowej glownie porzez wyrzezbienie miesni brzucha oraz czesci gornej. Chcialbym spalic tluszcz do okolo polowy wakacji lub przynajmniej tak, zebym widzial zmiany. Nie jest tez tak ze nie mam sportowej sylwetki,ani nie jestem mega umiesniony. Posiadam sztange olimpijską(20 kg), stojaki,laweczka robiona recznie, zaciskacze 2x 2,5 kg,iazenia: 4x20 kg, 2x15 kg, 2x 10kg, 2x5kg . Od wtorku(15 kwiecien) codziennie(procz niedzieli) wieczorem cwicze nastepujaco podnoszac na klate na lawce: 35kg x 100 razy,25 kg x 50 razy, 20 kg x 30 razy, pozniej juz naprzemian pojedyncze krazki 5 kg w rece i tak z 50 razy. Analogicznie 10 kg okolo 30 razy. Dodatkowo jestem w 16 dniu A6W.Dodam ze dzis zaczelo bolec mnie w mostku jak schodze z lawki. Bardzo prosze o uwagi i wskazowki. Jesli by ktos mogl to prosze o przykladowe rozpisanie mi cwiczen treningowych w skali tygodnia itp. Ponizej rozpisze czesc danych mojego ciala :


Waga 70 kg
Wzrost 178 cm
Wiek 17 w sierpniu
Biceps 32 cm
Pas 86 cm
Klatka piersiowa 93cm
Udo 54 cm
Dziekuje za udzielenie odpowiedzi, prosze o pomoc, pokierowanie mnie w poczatkowej fazie przygody z silownia, gdyz chcialbym cwiczyc bezpiecznie i z swiadomoscia o popelnianych bledach,naprawieniu ich :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
nie ma mozliwosci rozbudowywania sie jednoczesnie spalac tłuszcz musisz wybrac jeden cel co do a6w to nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Mhm, bardziej chodzilo mi o to by rozbudowac sie, przy czym zeby poprawic wyglad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Moglby mi ktos powiedziec czy ilosc podnoszenia, ktora robie itp jest dobre czy nie, i czy moze ktos rozpisac lepiej, plus jakies inne cwiczenia np na stojaco, typu martwy, i jakie ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Nie jestem jakimś specem w dziedzinie kulturystyki itp., ale zajeżdżanie jednej partii mięśni w taki sposób w jaki Ty to robisz jest bezsensownym rozwiązaniem, zamiast wykańczać klatkę setkami powtórzeń wydziel Sobie np. 4 serie z mniejszą ilością powtórzeń (np. 10) co serie zwiększając ciężar. Poza robieniem klatki możesz wziąć odważniki w dłonie i zrobić np. biceps itd.
http://www.atlas.sfd.pl/dla_mezczyzn-a2.html - tutaj znajdziesz na pewno jakieś ciekawe ćwiczenia. :)
Powodzenia.

PS. Nie rób klatki codziennie, daj się jej zregenerować z 2-3 dni.

Zmieniony przez - sebastianr97 w dniu 2014-04-22 00:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Ok dzieki, a co do podnoszenia sztangi stojac, na bicepsy, moge to normalnie robic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Tutaj masz temat, powinien rozjaśnić Ci wszystkie wątpliwości itp. https://www.sfd.pl/TRENING,_DIETA,_SUPLEMENTACJA_DLA_KAŻDEGO_JUNIORA-t1016509.html
Rodzaje treningów, rozpisanie diety itd. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szejk z blendera na śniadanie ( MASA )

Następny temat

Ektomorfizm + aeoroby = masa (podsumowanie informacji)

WHEY premium