SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANZOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 470
chcialbym sie dowiedziec cos o sterydzie stanzol. slyszalem ze jest wyjatkowo malo szkodliwy i ma malo efektow ubocznych. co do dzialania, podobno przede wszystkim poprawia sile, nie mase- Czy to prawda? jesli nie, to napiszcie o nim co wiecie

Solar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2743
O jaaaaaa

Ej facet nawet w tej chwili na pierwszej stronie znajduja sie z 4 posty mowiace na jego temat a ze juz nie wspomne o wyszukiwarce

Wiesz tacy pacjeci jak ty mnie rozp*****laja

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46060
winstrol, stanabol, stanol etc.

subst. czynna : stanzolol : , poszukaj sobie na forum itp bo jest wsio!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 470
chodzi mi przede wszystkim o dzialania uboczne i jak one sa silne w porownaniu do innych sterydow, a takiego postu nie ma. w wyszukiwarce tez nie znalazlem dobrego opisu. jak nie chcesz mi pomoc to poprostu nic nie pisz, a nie rozpisujesz sie jak to ja cie roz******lilem.

Solar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46060
wchdze na byle srake koksowników i czytam tam iż:

Winstrol depot

Winstrol jest generalnie rzecz ujmując ulubionym sterydem anabolicznym, a jego stosowanie potwierdzają liczne przypadki przyłapania sportowców na dopingu. Stanazolol, na przykład, był jedną z substancji, która uruchomiła Bena Johnsona do jego magicznych sprintów. I ona również dała temu lekkoatlecie wrażenia wzrokowe osób na niego patrzących. Doskonale wyrzeźbione, twarde, doskonałej jakości mięśnie na które niejednemu kulturyście oko bielało. Podczas pierwszych sprawdzanych w kierunku dopingu profesjonalnych zawodach kulturystycznych - Arnold`s Classic 1990 roku, zwycięzca, Shawn Ray i niesamowicie zbudowany kanadyjski kulturysta - Nimrod King zostali przyłapani na stosowaniu Winstrolu (stanazololu). Zawody w 1993 roku w Sztudgarcie również wyłoniły na światło dzienne dwa przypadki stosowania stanazololu. Aby skrócić tą długą historię powiedzmy krótko: Winstrol jest bardzo efektywnym sterydem jeśli jest właściwie stosowany. Należy zwrócić na dwie odrębne drogi podawania stanazololu - doustna i domięśniowa. Winstrol w zastrzykach jest bardziej efektywny od wersji doustnej. Stąd właśnie ten rodzaj stanazololu jest częściej stosowany przez kulturystów.

Co jest takiego specjalnego w Winstrolu depot? Otóż to, że nie jest on, jak większość popularnych sterydów na bazie oleju, jest na bazie wody. Każdemu kulturyście to stwierdzenie niesie przede wszystkim jedną informację: Winstrol musi być stosowany częściej niż sterydy na bazie oleju. Powodem tego jest relatywnie krótki okres półtrwania środka w organizmie. Sterydy na bazie wody powinny być wstrzykiwane przynajmniej raz na 2 dni, a najlepsze rezultaty osiąga się stosując stanazolol w dawce 50 mg dziennie. Stanazolol jako substancja jest prekursorem dihydrotestosteronu i chroni Winstrol Depot przed aromatyzowaniem się do estrogenów, a nieznaczne zatrzymanie wody w mięśniach pojawia się niezwykle rzadko. Spoglądając na tę charakterystykę Winstrol Depot jest zaliczany przez profesjonalnych kulturystów do grupy sterydów, które stosuje się podczas przygotowań do zawodów. Wspólnie ze zredukowaną kalorycznie dietą i stosowaniem odżywek proteinowych, Winstrol Depot nadaje mięśniom wymarzone mocne kształty. Winstrol nie jest jedynym sterydem stosowanym podczas diety, ponieważ ma stosunkowo słaby komponent androgeniczny, nie chroni zatem kulturysty przed spadkiem masy mięśniowej. Brakujący a wymagany komponent androgeniczny jest bilansowany przez jednoczesne stosowanie Parabolanu. W zależności od poziomu zaawansowania, kulturyści zwykle stosują 50 mg Winstrolu Depot codziennie lub raz na dwa dni i Parabolan 75 mg codziennie lub raz na dwa dni. Pomimo iż nie ma naukowych dowodów na to, że Winstrol Depot w połączeniu z Parabolanem daje lepsze efekty, jednak na kilku przykładach praktycznych można stwierdzić, że substancje te wzajemnie się uzupełniają. Innymi sterydami dobrze współdziałającymi z Winstrolem Depot są Boldenon, Oxandrolone, Testosteron propionate, Primobolan i HGH.

Winstrol Depot nie jest jednak stosowany wyłącznie w fazie przygotowywania się do zawodów, ale również przy cyklach na masę. Ponieważ jednak Winstrol Depot nie zatrzymuje wody nie należy liczyć na szybki przyrost masy mięśniowej. Wzrasta jednak siła. Kulturyści, którzy chcą budować zarówno siłę jak i masę mięśniową często łączą Winstrol Depot z Metanabolem, Androlic-50, różnymi Testosteronami, albo Deca-durabolinem. Cykl złożony ze 100 mg Androlic-50 dziennie, 50 mg Winstrolu dziennie, oraz 400 mg Deca-durabolin na tydzień polecany jest dla ambitnych i średnio zaawansowanych kulturystów. Dla starszych kulturystów i dla początkujących poleca się łączenie Winstrolu Depot z samym Deca-durabolinem lub z Primobolanem. Jest do dobry cykl pozostawiający jednocześnie pole manewru z silniejszymi sterydami w miarę podnoszenia się poziomu zaawansowania.

Skutkami ubocznymi stosowania Winstrolu depot są np bóle głowy, zmiany w wartościach HDL i LDL, i rzadko podwyższone ciśnienię tętnicze. Ryzyko uszkodzenia wątroby jest znikome, jakkolwiek stosowanie wysokich dawek może prowadzić do wzrostu wartości w badaniach wątrobowych. Ponieważ Winstrol Depot jest na bazie wody zastrzyki są nieco bardziej niekomfortowe i bolesne niż przy stosowaniu sterydów na bazie oleju.

Na rynku krąży wiele podróbek Winstrol depot. Jeśli jest on zbyt tani należy podejrzewać, że jest to podróbka. Kiedy Winstrol depot stosowany jest codziennie staje się jednym z droższych sterydów anabolicznych. Ma też dodatkową wadę - musi być wstrzykiwany bardzo często. Niektórzy kulturyści są przez to zmuszeni do wstrzykiwania Winstrolu nawet w ramiona, ręce czy nogi. Winstrol stał się bardzo popularny kiedy kulturyści odkryli, że tworzy doskonałą rzeźbę.


Winstrol tabletki / Stanabol

Większość z tego co zostało już powiedziane przy opisywaniu Winstrol Depot jest odpowiada mniej więcej doustnej wersji Winstrolu. Jakkolwiek są pewne różnice wynikające ze sposobu przyjmowania dlatego postanowiliśmy oddzielić opisy. Tabletki są z reguły mniej efektywne od zastrzyków. Jakkolwiek nie jest możliwe podanie wam logicznego uzasadnienia lub badań naukowych dlaczego tak właśnie jest. Ponieważ tabletki są 7-alpha alkaloidem, podczas pierwszego przejścia przez wątrobę część substancji jest metabolizowana.

Jedną z głównych przyczyn mniejszej aktywności tabletek, naszym zdaniem, jest fakt, że większość kulturystów nie stosuje wystarczających dawek Winstrolu w tabletkach. Porównując fakt, że Winstrol Depot stosowany jest w dawce 50 mg dziennie lub co 2 dni do ilości tabletek przyjmowanych przez wielu kulturystów nasza teza wydaje się potwierdzać. Aby zapewnić sobie zatem dzienną dawkę podobną do Winstrolu Depot należało by stosować od 12-25 tabletek Winstrolu Zambon lub od 5-10 tabletek Stanabolu dziennie. Z dwóch powodów, większość kulturystów nie może zrealizować takiego wymogu. Cena tabletek nie jest mała. Z drugiej strony, po długim stosowaniu takiej ilości tabletek moglibyśmy dorobić się silnych bólów brzucha i wzrostu wartości enzymów wątrobowych. Tabletki są bardziej toksyczne dla wątroby niż zastrzyki. Ci którzy mają dostęp do oryginalnego Winstrolu Depot powinni rozważyć stosowanie właśnie zastrzyków zamiast tabletek.

Kulturyści którzy zdecydowali się na stosowanie tabletek Winstrol zwykle stosują dawkę dzienną podzieloną rano i wieczorem podczas posiłków. To powoduje dobre wchłanianie substancji i jednocześnie minimalizuje ryzyko wystąpienia bólów brzucha.

tak ciężko znaleść samemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 470
wielkie dzieki

Solar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2743
Solar Nie denerwoj sie ok

Ale nawet dziecko by to znalazlo "gdyby mu sie chcialo" prawda

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2tygodniowka z Metki

Następny temat

Potrzebuje pomocy co do cyklu!!

Obnizka