SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STACK KREATYNOWY - który?...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 415
Witam.

1 .WIEK: 17 lat
2 .WAGA: 76 kg
3 .WZROST: 185 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 34
-Klata: 103 cm
-Udo: 62 cm
-Talia: 90 cm :-/
5 .STAZ NA SILOWNI: rok
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa/siła
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: HYPERFUSION z PEAK i AMINO ANABOL z Hi-Teca
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: nie więcej niż 200zł
9 .POZIOM BF% - nie wiem...
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: -
-Przysiad: -
-Mc: -
nigdy nie próbowałem rekordów
12 . Czy masz dietę? OCZYWIŚCIE! :)

PYTANIE: Waham się między dwoma stackami kreatynowymi:

Nitrobolon Energizer 1,1 kg w którym znajdę MONOHYDRAT KREATYNY, BUFOROWANY MONOHYDRAT KREATYNY "kre-alkalyn" i JABŁCZAN KREATYNY

lub do tej pory mi nie znany:

NITRO (X) PACK TRECA w którym znajdę te same kreatyny tylko, że bez "kre-alkalynu"... tyle że nitro pack o 50 zł tańszy, KTÓRY POLECACIE?... Poproszę o wypowiedzi wszystkich odwiedzających, ale szczególnie tych, którzy z którymś z tych dwóch preparatów mieli do czynienia. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13269
a ja dzisiaj kupilem winogronowego storma i czekam az przesylka do mnie trafi,80 porcji ochydnego smaku hehe damy rade bede miaszal z sokami pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 37475 Wiek 2 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126431
...a nie lepiej za tą kase cos -może mającego mniej składników ale działającego także b. dobrze- jak; storm, green magnitude, cp, noko itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21949
popieram kolege wyzej
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5938
nitrobolon energizer niedawno stosowałem i uważam , że wart jest swojej ceny. Daje niezłe pobudzenie na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 415
"...a nie lepiej za tą kase cos -może mającego mniej składników ale działającego także b. dobrze- jak; storm, green magnitude, cp, noko itd?"

hmm... a może połączenie Cell pump + kre-alkalyn (Olimpu lub Fitness Authority)? ;>
Jeśli nie to co z tych które wymieniłeś polecasz najbardziej?... Jakieś argumenty? ;> :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 37475 Wiek 2 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126431
czy w połączeniu z KA to nie wiem, wole ester kreatyny np.
w każdym razie można nawet dodać mono i podstawowy cykl za malutką kase już masz gotowy

zresztą KA możesz próbować,sa osoby ktore chwalą, jednak wiekszośc raczej nie, ja natomiast średnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chyba pomyśle nad cell pumpem i jakimś k-a... warto spróbować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7234
wez mono i cp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5341
ja polecam storma. Efekt mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Racja, zapomniałem o Stormie! :) Pucha (834g) kosztuje tylko około 100 zł :) A jak jest z jego dawkowaniem?... Bo praktycznie wszędzie piszą inaczej... :-/ np.

"Dzień Treningowy: Jedna porcja (10.5g) rano, po przebudzeniu, druga (10.5g) po treningu.
Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (10.5g) rano, po przebudzeniu."

po co po treningu a brak przed treningiem skoro ma Alfa-Ketoglutaran L-Argininy i ma pompować?... ;p

"1 miarkę (10,33 g) wymieszać z 300 ml chłodnej wody. Brać 2 x dziennie, 30 minut przed treningiem i 30 minut po treningu."

"Przyjmować jeden pakiet dziennie przez trzy kolejne tygodnie. W dni treningowe przyjmować 30 minut przed ćwiczeniami. W pozostałe dni przyjmować na pusty żołądek pomiędzy posiłkami. Aby otrzymać najlepsze rezultaty, przyjmować cyklicznie, z jednym tygodniem przerwy między trzema tygodniami przyjmowania. Produkt ten może być uzupełniany Animal Pak, w celu uzyskania jeszcze lepszych rezultatów. Nie przekraczać zalecanych dawek."

a więc jak go przyjmować żebym obliczył na ile pucha mi wystarczy? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11502
Storma dobrze połączyc z jakąś pojedyncza formą krety, wtedy bierzesz Storma tylko w DT przed treningiem

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na kreatynie

Następny temat

CO TO JEST

nutloveb