SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM TUNER TECHNICS ST G40 STAN OK DZIAŁA 100% REWELACYJNY DZWIEK TANIO

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Mam do sprzedania tuner TECHNICS ST G40 SREBRNY działa w 100% , stan dobry. Kupilem go za 150 zł z rpzesylka na allegro , ale jest mi nie potrzebny poniewaz slucham radia w sieci Świetna jakość dzwieku. Zalezy mi na czasie , wiec opche za 70zł + przeyslka , lub odbiór osobisty GG 6342072 pozdrawiam

JEST MOZLIWOSC JAKSIE DOGADAMY , WYSTAWIE NA ALLEGRO ,KLIKNIESZ KUP TERAZ I PO ZAWODACH

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2008-06-11 14:59:10

ZAPRASZAM DO SPISU

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
zarzuć fotki tunera oraz podaj dane techniczne
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Zakres FM w (oryginalnym) paśmie 8750 108 MHz nie wymaga żadnego przestrojenia < > Czytelny cyfrowy wyświetlacz < > Wyszukiwanie auto manual < > Tryb mono stereo < > Programator 16 stacji < > Automatyczne i manualne wyszukiwanie < > FM Mode Auto Mono < > Wskaźnik poziomu sygnału < > Wyjścia LINE antenowe FM AM < > Control Input < > Wyjście typu chinch < > Wymiary 43 x 24 x 6 cm < > Waga ok. 3kg < > Produkcja oryginalna MADE IN JAPAN Bez problemu wyszukuje automatycznie różnorodne stacje radiowe; Computer Quartz DC; Linear Switchimg MPX; Solidna budowa;


ZDJECIE NIE JEST REAL , BO NIE MAM APARATU OBECNIE SPRAWNEGO , ALE STAN SUPER , RYSY SA NA GORZE TYLKO BO NA TUNERZE STAł KOREKTOR WIEC JEST PORYSOWANY ALE JAK NIE WIDAC GORY PORYSOWANEJ TO STAN SUPER POZDRAWIAM CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO JUZ POWIEDZMY 80Zł BO POTRZEBUJE KASY , KUPILEM ZA 150

ZAPRASZAM DO SPISU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[s] Profi whey mass

Następny temat

DO SPRZEDANIA FABRYCZNIE NOWY DYSK ATA 80GB !!! NOWY

WHEY premium