SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM=>monitor Lg 22 cale W2252V, k.dźwiękową Esi Juli@, czarną nokię E51

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Jako że mam poważny kryzys finansowy muszę pilnie podreperować swój budżet .
Dlatego z bólem serca(bo na prawdę jestem z nich zadowolony) wystawiam na sprzedaż:


>Kartę dźwiękową ESI Juli@ w 100% sprawna, z książeczkami, softem, kabelkami itp.
Karta miażdży wszystkie karty creative itp. jest nawet lepsza od Audiotraka Prodigy hd2 i 7.1 Hi fi(którego z resztą miałem wcześniej).
Daje dodatkowo możliwości studyjne typu nagrywanie, miksowanie oraz oczywiście słuchanie muzyki(do czego mi służy w 95% ) i przy czym się świetnie sprawdza.
Przykładowa recenzja:
http://forum.purepc.pl/Au...li-t250973.html

Cena 430zł+koszty wysyłki (cena w sklepach i na allegro od 550 do ponad 600zł)



>Monitor 22 cale panorama LG Flatron W2252V 100% sprawny, 0 bad pixeli, rys itp.
Cały komplet czyli kabelki DVI, D-sub, zasilający, płytki z softem, książeczki.
Monitor kupiłem 12 stycznia tego roku a gwarancja jest 36 miesięcy więc zostało jeszcze ponad 33miesiące.
Monitor naprawdę świetny jeżeli chodzi o monitory na matrycy TN, dużo wejść, zero smużenia, b.dobre kolory(mogę porównać z NEC 2470WNX którego miałem wcześniej na matrycy MVA).
Bardzo chwalony na różnych forach komputerowych i ogólnie można znaleźć sporo informacji w necie.

Cena 680zł (cena na allegro i na wyszukiwarkach sklepów od 750 do ponad 900zł)

Możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy(Praga Północ, plac bankowy i okolice), Marek i Radzymina pod Warszawą. Możliwe allegro i wysyłka na terenie Polski.


Kontakt do mnie:
gg:8088935
email: [email protected]
kom:0-791-511-891
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nokia N95

Następny temat

sprzedam radio samochodowe

WHEY premium