SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORT A ZDROWIE? POTRZEBNA PORADA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, pracuje w sieci laboratoriów medycznych i chcę opracować specjalny pakiet badań dla osób, które systematycznie ćwiczą bądź się odchudzają..i chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat:
1. jakie organy mogą być najbardziej obciążone (wątroba, nerki, gospodarka elektrolitowa, stawy...)???
2. Czy wogóle sprawdzacie stan swojego zdrowia badaniami laboratoryjnymi? macie jakąś wiedze na ten temat?
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
Bardzo dobry pomysl z takim pakietem, nie wszyscy sa swiadomi szkod jakie wyrzadzaja odzywki(nie wspomniec juz o SAA) i warto byloby sie przebadac co jakis czas tak dla swietego spokoju...

Ogolnie to zalezy od sportu, ale kazdy pociaga za soba jakies uszczerbki na zdrowiu.
Jak kazdy pewnie zdaje sobie sprawe silownia mocno obciaza stawy, warto wtedy uzupelniac diete w suplementy nie tylko wspomagajace przyrosty ale tez wlasnie na ochrone stawow....To z kolei pociaga za soba negatywny wplyw na organy wewnetrzne - duze ilosci supli obciazaja watrobe i nerki.
Nie zdawalem sobie wczesniej z tego sprawy ale jakis czas temu przy okaji badan ogolnych, mialem mozliwosc przebadania swojej watroby.. Pomimo tego ze nigdy nie odczuwalem zadnych problemow wyniki mnie rozj....ly heh. Niemal wszystkie mocno zawyzone...niby tylko odzywki ale jednak... Mam teraz zamiar kontrolowac swoje zdrowie co jakis czas, bo w koncu zdrowie ma sie tylko jedno heh
Pozdro;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost.

Następny temat

Stan zapalny po usunieciu zeba?

WHEY premium