SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.łan %-)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
A co polecacie na regeneracje ścięgien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpoczynek , tkanka łączna regeneruje się dłużej niż mięśnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
witam kolejny trening za soba wszystko mnie boli

toysy, rakhu już był poruszany temat pudziana w tym dziale...
jakos nic nie słychac a rozmowy miały być prowadzone z miesiąc temu..
szanowałem go jako strongmena tam osiągnoł wszystko a jak zaczoł sie imać wszystkiego( taniec na lodzie, wygibasy w tvn, i mma) to sami widzicie..

nawet w usa go niechcą do mma bo tam walki trwaja 3x5min.. a on u nas 2 rund po 3min. nie był w stanie wydolić :-/...

poprostu szuka teraz kasy w tym sporcie go nie widzę...

Zmieniony przez - 87Brad87 w dniu 2011-09-02 18:28:23

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
w KSW są 2 rundy po 5 minut, z tego co kojarzę.
może się jeszcze rozwinie.
ostatnia walka nawet mi się podobała. Poprawił swoje umiejętności bokserskie, bo w walce z butterbeanem nie miał ich kompletnie i dawał się okładać przez grubasa.
Przegrał jedynie przez kondycję (mówie o ostatniej walce). Ale wagę ma konkretną więc się nie dziwię. Lata też robią swoje, nie jest to już młody, pełni sił zawodnik. Najlepsze lata dla sportowca ma już za sobą i osiągnął bardzo wiele.
Życze mu jak najlepiej mimo wszystko.

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-09-02 18:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
dlatego... pisze że zamiast siedziec w strongmenach za jakiegos trenera nie wiem brac udział nie jako zawodnik pokazywac się na tego typu imprezach woli robic z siebie posmiewisko,młody tez nie jest, kasy troche ma napewno

dla zdrowia takie zbijanie wagi i treningi też nie są obojetne(przeciez całe zycie praktycznie podporządkował pod strongmen a wiadomo na odżywkach takie siły nie zbudował)...ale jako polakowi też nie zycze mu źle...a nóż/widelec...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
a czytałem dziś gdzieś że Nastula być może będzie walczył z byłym armwrestlerem i bardzo doświadczonym zawodnikiem MMA Garym Goodgridgem.Ciekaw jestem takiego starcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
mma - masz możliwość awansu (społecznego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
87Brad87, zapytam wprost. Jakie masz doświadczenia z armwrestlingiem, żeby podważać autorytet i zdanie takich osób jak choćby Igor Mazurenko? Reszty ludzi, którzy podzielają zdanie Igora odnośnie przygotowania fizjologicznego i genetycznego Mariusza nie będę nawet wymieniał, bo i tak pewnie nie znasz. Z tego co mi wiadomo nawet nie trenujesz w żadnym klubie, a wypowiadasz herezje jakbyś zęby zjadł na armwrestligu, miał kilka tytułów Mistrza Polski i co najmniej kilku zawodników, których sam trenujesz. Zarejestruj się na armpower.net i wymień zdanie z ludźmi, którzy mają dużo bogatsze doświadczenie. W przypadku Mariusza to kasa kasą i zainteresowanie armwrestlingiem na pewno znacznie większe ze strony społeczeństwa, ale nikt Mariusza nie namawiałby do armwrestlingu, gdyby wiedział że będzie służył za maskotkę. Rosjanie mają swojego Cyplenkova, który w strongman nie osiągnął chyba nic specjalnego, a My mamy szansę mieć Mariusza, którego można poprowadzić do sukcesów dużo krótszą drogą niż każdego z nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
Alhoon_ bez napinki .

Wyraziłem tylko swoje zdanie na temat Mariusza jako ktos kto mu kibicował w strongmenach(zawsze oglądałem) a oglądając jego wszystkie potyczki później w róznych dziedzinach sportu i rozrywki mogę przecież powiedziec co mysle na ten temat.

Alhoon z kolei jak myslisz czemu inni go do tego namawiają bo za nim idzie potęzna kasa, która przyciągnie widzów i potencjalne pieniadze nie sądzisz?

ps. o innych polakach dobrych w tym sporcie tzn. armwrestling nic nie słychac w prasie telewizji(sport u nas mało atrakcyjny) to dlaczego ona ma rozdmuchać poruszenie w naszym kraju bo ima się wszystkiego gdzie mozna cos zarobić??

a na pytanie odnosnie mojego doswiadczenia to masz racje może sie i nieznam, doswiadczenie zerowe zaczołem może późno i nic nie osiągnę ale swoje zdanie mogę miec.

a tak na zakończenie to powiem, że jak ktos chce się na wszystkim znać/umieć byc mistrzem to sie na G**nie zna..

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub w okolicach Sosnowca

Następny temat

Activlab i SFD wyciskanie wielokrotne Wrocław 10.09

WHEY premium