SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALAJ TŁUSZCZ, BUDUJ MIĘŚNIE Tom Venuto

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
potreningowo ryz bialy
migdaly do innego posilku
dorzuc gdzies(nie okolotreningowo) orzechy wloskie/olej lniany/jaja(wtedy tez patrz jak sie bialko rozklada) dla podbicia tluszczu do ~50-60g

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
BOJE SIĘ ZE jak zjem np ten ryz po treningu to będzie mi niedobrze a po drugie to zez pełnym brzuchem pójdę spać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
nie bedzie takich objawow, poniewaz metabolizm jest nakrecony, glikogen uszczuplony i w moment sie to wchlonie :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
A CO Z TYM białkiem które piłam jako koktajl po treningu i kolacja jednocześnie?? tez to pić dalej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
bialko jest do uzupelnienia brakow w diecie, zamiast pic bialka mozesz rownie dobrze jesc kurczaka
to od Ciebie zalezy jak to rozlozysz, ja jedynie Ci mowie - w posilku potreningowym powinny sie znalezc weglowodany,

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
aha :) ok trza się jeszcze dość doedukować :)
A TY jaki masz przykładowy jadłospis ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
rano omlet
kolejne 4 posilki ryz+kurczak :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
HA ! pare dni tez tak robiłam ! a powiedz mi w jakich proporcjach ?? warzywa tez do tego dorzucasz ?? bo ja dzieliłam 50g ryż 100g kurczak 150g warzywa w każdym pojemniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
to jest uzaleznione od zapotrzebowania, ja mam wieksze od Ciebie, Ty musisz dobrać konkretne ilosci, zeby Ci wyszło białko ~130-140g, tluszcz ~50-60g i reszta weglowodany
warzywa tez, najlepiej do kazdego

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
reszta ww tj. zeby nabic 2000-2100kcal

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie nadwagi dieta+trening

Następny temat

Jak zacząć odchudzanie?

WHEY premium