SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPADKI1!!!!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Otóz doszly mnie sluchy tzn kumple mi mowili ze zawsze w wakacje maja spore spadki masy i siły i tu mam pytanie czy jesli bede normalnie trzymał diete na maske regularnie sie odzywiał moze jakiś suplemencik do tego to czy przybiore cos na masie?? Czy raczej odnotuje spadki??? Doda ze kumple sa bez diety cwicza 1.5 roku a ja cwicze 6 miesiecy i waga juz jest podobna :)

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2011-06-10 18:24:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
No jesli nie cwiczysz w wakacje to normalne jest to ze beda spadki.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
koledzy pewnie mieli na myśli to że ćwiczą tylko do wakacji, potem kończy sie sezon i mają spadki bo przestają ćwiczyć do czasu robienia formy przed następnymi wakacjami.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Niestety ale koledzy ćwicza normalnie ale normalnie smiech na sali ostatnio pytam sie kumpla co zjadl przed treningiem a on do mnie no 2 kielbaski sobie zjadlem i z 3 skiby chleba )) to myslalem ze sie ze smiechu posikam . Czyli jeśli bede normalnie ćwiczył i trzymał ustalona diete to spadków nie odnotuje????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6100
na pewno będą mniejsze niż jakbyś przestał całe wakacje ćwiczyć ;)

Do ataku ! - krzyknął bohatersko generał spier.dalając w krzaki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie bedzie zadnych spadkow jesli bedzieszcwiczyc i odzywiac sie atk jak zawsze, a mam andzieje ze robisz to dobrze. Bo niby czemu maja byc spadki? Przez wysoka temperature? Koledzy pewnie w wakacje duzo pija i w c***a wala, dlatego sa spadki

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
gothmori09

Nie gadaj że od trzepania gruchy są spadki bo pewnie większośc forumowiczów by tylko na spadki patrzylo

Zmieniony przez - kasztan95 w dniu 2011-06-10 19:49:46

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Jak będziesz normalnie jadł i pił to co trzeba to spadki będą małe . Miałem ostatnio przerwę miesiąc przez kontuzję i spadki były niezauważalne . Nie wiem jak ty ale ja na wakacje zabieram hantelki ze soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6100
ja zawsze tak mam że po wakacjach około 3-4 kg mi schodzi :P
ale to przez ciągłe imprezy bardziej, i mnie ćwicze/...

Do ataku ! - krzyknął bohatersko generał spier.dalając w krzaki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kasztan95 "gothmori09 Nie gadaj że od trzepania gruchy są spadki" Ty kojarzysz walenie tylko z trzepaniem gruchy? są jeszcze dziewczyna
A poza tym Gothmori napisał "i w chvja wala" w sensie ze opuszczają treningi i się obijają głodnemu chleb na myśli

Co do tematu, jak będziesz normalnie miche trzymał to spadków nie będziesz miał. W wakacje większość ma spadki ale to przez zaniedbanie michy (jak gorąco to i apetyt słabszy) imprezowanie chlanie itd oraz opuszczanie treningów
P.S. spadki szybko się odrabia, więc czasami nie warto odmawiać sobie dobrej zabawy, wakacje są tylko raz w roku

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-06-10 23:10:30

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8659
@sasiad: taa, moj kumpel dziś mi powiedział że 11 czerwca jest tylko raz w roku i też trzeba coś wypić :P
Ale słuchaj ludzi, dobrze gadają jak będziesz dobrze jadł to nie będzie tragedii nawet jak sobie trochę odpuścisz z tym super zdrowym trybem życia to nie zatracisz wszystkiego co zrobiłeś. Zawodowcem chyba nie jesteś a nie samym pakowaniem człowiek żyje, trzeba sobie czasem pozwolić na odrobinę luzu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

film o ktorym mowa w MD?

Następny temat

Czy to możliwe?

WHEY premium