SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOMATODROL opinie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 195
Witam wiem że tematów już było sporo na temat tego ale w każdym temacie pojawili się ludzie którzy nie mieli pojęcia o tym produkcie dlatego proszę o wypowiadanie się TYLKO ludzi którzy już kupili i brali SOMATODROL a nie wszystkich innych którzy nie maja zielonego pojęcia o tym produkcie. Prosił bym również nie wysyłać mnie do jakiegoś nędznego tematu w którym nie ma nic opisane o tym produkcie.
W skrócie
Jadłeś wypowiedz się jak długo jadłeś czy były efekty
Nie brałeś produktu NIC NIE PISZ
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witaj


Aktualnie na rynku mamy wysyp suplementów, których działanie producenci porównują do sterydów anabolicznych. Najczęściej obiecuje się :

-szybki wzrost masy mięsniowej

-utratę tkanki tłuszczowej

-ogromny wzrost hormonów anabolicznych

-wzrost poziomu IGF

-zwiększenie siły i wydolności


Reklama ów produktów brzmi wręcz nieprawdopodobnie.Tylko pytanie czy dozwolony środek jest w stanie tak mocno zadziałać na organizm ? Oczywiście, że nie. Żaden suplement nie jest w stanie swoim działaniem zbliżyć się do SAA (sterydów anaboliczno androgennych), które notabene mają duży wpływ na zdrowie. Zatem większość takich reklam to po prostu bzdury, które mają zachęcić do kupna danego produktu. Często te wynalazki mają bardzo wysoką cenę, kiedy de facto podstawowa suplementacja działa lepiej i jest o wiele tańsza. Dlatego zalecałbym skupić sie środkach, których działanie udowodniono naukowo-chociażby monohydrat kreatyny czy beta alanina.

Zapraszam do przejrzenia tego tematu :

https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poczytaj
https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html

Nie trzeba stosować by wiedzieć że to nabijanie ludzi w butelkę, niektórzy na koksie takich efektów nie osiągną
8

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Jadłem osobiście przez miesiąc czasu. Przy okazji stosowalem suplementacje kreatyny z musclepharma z Carbo i do tego assault. Zanotowalem skok siły o 10 kg w ciągu 2 tygodni. Nie wiem czy to kreatyna czy placebo, ale myślę nad ponowną próbą aby się przekonać. Sam szukam rzetelnych opinii, bo na razie znajduje jakieś p******y. Opisy produktu rzeczywiście są żenujące. Zauważyłem jeszcze ze mój organizm nie produkował prawie w ogóle spermy. Po skonczeniu opakowania wszystko wróciło do normy. Sam mam zagwozdke.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 195
anubis84 Przy każdym temacie wklejacie ten temat powiedz PO CO PO JAKIEGO CH**. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ?? Prosiłem żeby nie wklejać d****nych tematów. Co masz tam napisane o tym produkcie ??? NIC !! Kompletnie nic tam nie ma napisane o nim... Żadnych osób które to brały się tam nie wypowiadały.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Weź i kup i się sam przekonasz czy w miesiąc zrobisz 12 kg mięśni i spalisz 10 % tkanki tłuszczowej. Wszytskie komentarze na stronie produktu to fejki, spróbuj dodać komentarz to zobaczysz ze się wyświetli i po odświeżeniu strony już go nie będzie.

Opis z neta

Sprzedaż odbywa się na zasadzie programu partnerskiego. Producent udostępnia produkt do sprzedaży praktycznie każdemu - trzeba tylko reklamują go używać konkretnego linku, który później umożliwi identyfikację osoby pośredniczącej. Sam rodzaj reklamy już nie gra roli dla producenta. Stąd wiele osób, które zarabiają na spamie, sprzedaje Somatodrol. Robią fałszywe, przekłamane metamorfozy (przed - po), rankingi, opinie itd. Jest wiele stron dedykowanych właśnie sprzedaży tego typu nie-działających suplementów.


Pomyśl sobie, składniki mozesz sobie kupić solo i sobie samemu skombinować takie cudo.

I troszkę grzeczniej.
7

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 195
Ale nie chodzi mi tutaj o jakieś 12 kg bo w to tylko jakiś kretyn może uwierzyć, baa nawet bym nie chciał aż tyle. Tu chodzi o to żebym do swojej wagi dorzucił na tym produkcie chociaż 2 kg przez powiedzmy cykl 2 miesiecy. Nie chce kupować w ciemno dlatego taki temat. Dużo osób to kupiło już widać chociaż na allegro wiec liczyłem że ktoś napisze co i jak z tym produktem. a co do tematu to wysyłasz wszystkich do tematu w którym tak na prawdę nic nie jest napisane na temat tego produktu oprócz tego co pisze producent, Więc powiedz po co coś takiego wklejać na każdym rozpoczętym temacie o tej odżywce?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nie od produktu będzie zależeć, prędzej na kretynie te 2 kg Ci wejdą.

Dużo osób kupuje bo się łapią na marketing nazwy zbliżone do sterydów
Zaerknij na allegro jaki popyt mają produkty megabola
testosterol, biosterol, metaanabolon.

Sporo ludzi się nie wypowiada bo się nie chce przyznać że się dali nabić w butelkę.
20

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Dam Ci znać za miesiąc lub 2 czy to coś daje mam to w innej cenie wiec spróbuję 25 zł nie pieniądze nie znam się dokładnie na tym ale za cenę ze strony raczej bym tego nie kupił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po latach komu masz dać znać ?
Jak już to użytkownik dawno już chyba przetestował produkt.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Później dopiero spojrzałem na datę . A do dziś nie znalazłem żadnych opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bo nie ma, te co na necie są sponsorowane to są fejki na specjalnie zrobionych stronach, a rzetelnych nie ma bo dana osoba nic nie zyskała czy się wstydzi napisać że to kupił i nic nie dało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamanie 5 kości sódstopia

Następny temat

lekkoatletyka

WHEY premium