SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM --- BARDZO WAZNE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Witam!!!
mam małe pytanko ! czy na solarium jest lepiej iść przed czy po basenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
malutka - nie wyrwalem - tylko wkleilem. moje pytanie padlo ze wzgleu wlasnie na cala wypowiedz wiec zpaytalem sie z ciekawosci <yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Zalezy czy ze względów praktycznych czy ekonomicznych

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Po części jedno i drugie!!! Bo solarium i basen jest w jednym miejscu wiec po co tracić czas! Wieczorkami pomykam na siłke a 2 razy w tygodniu na treningi kick boxingu tak wiec mało czasu na solarium. a do tego pracuje. Moge powiedziec ze na basen chodze o 6 rano. Czy to nie przeszkadza? to jak z tym smarzeniem na solarium ? przed czy po?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
w tym podwieszonym poscie jenny jest ze po wizycie w solarium powinno sie odczekac godzine z wejsciem pod prysznic...
Ja w sumie wolałabym wejsc do basenu po solarium, wiadomo tam woda jest raczej chłodniejsza (chyba ze idziesz do dżakuzi) wiec dla skory byłoby i lepiej. No i wydawalo mi sie ze to wchodzenie po tym chlorze do solarium tez troche na ta skore nie wplynie zbyt "budujaco", jedno i drugie wyszusza, no i ten chlor.. bo w tych prysznicach na basenie mam wrazenie ze jest nie mniej chloru niz na plywalni. No ale skoro niby trzeba godzine odczekac z ta woda..
W kazdym razie dbajac o swoja skore chodzilabym na solarium w inny dzien niz na basen

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
wiesz tez tak pomyslałem!!! moze masz racje spróbuje wykabinowac troche czasu na oddzielne solarium. dziex za rade pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Osobiscie wolałbym wejsc do basenu po solarium...
Polezysz 10 minut na solarce spocisz sie, etc. - jezeli uzywasz kremow przyspieszajacych opalanie twoja skóra będzie "tłusta"..

Az sie bedzie chcialo wskoczyc do basenu..

To tylko moja skromna opinia..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-12-09 15:34:49

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Z tego co się orientuje to czy przed czy po to nie ma zadnego znaczenia, bo opalanie zachodzi w skórze a nie na niej, więc nie da sie tak zaraz wypłókac opalenizny- chociaż woda z basenu nie wiem jak działa na opalenizne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
a ja mam zawsze wrazenie ze po kapieli(normalnej-nie na basenie) mi zeszlo troche opalenizny taki mont heh
1

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no dla mnie to troche tez niezrozumiałe mimo wszystko bo przeciez opalenizny np slonecznej tez nie zmyjesz.
ale w poscie jenny jest napisane tak, ona na solarium chodzi wiec z pewnoscia wie lepiej ode mnie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specyfiki na Trądzik

Następny temat

Sport bez ACL

WHEY premium