SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SISKA1990 = powrot do formy:P

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O rzeźbieniu zapomnij, bo nie masz w czym. W kościach się nie rzeźbi.

Dieta na start: 1700kcal; rozkład BWT klasycznie 30/40/30. Dobór produktów wg wytycznych, które znajdziesz w "Co jedzą Ladies"

Trening siłowy (całe ciało) na początek 3x w tygodniu. Masz w ogóle jakiś sensowny plan?

O tych 6kg, to zapomninij, ja nie pomagam zrzucać kilogramów, ale budować sylwetki.

Acha, proszę o zdjęcie tyłem w pozycji neutralnej, bez żadnego napinania, wypinania czy wyginania, bo zdaje mi się, że masz skoliozę.

No i ostatnie pytanie: kiedy rodziłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
O rzeźbieniu zapomnij, bo nie masz w czym. W kościach się nie rzeźbi.
-okei

Dieta na start: 1700kcal; rozkład BWT klasycznie 30/40/30. Dobór produktów wg wytycznych, które znajdziesz w "Co jedzą Ladies"
-oki

Trening siłowy (całe ciało) na początek 3x w tygodniu. Masz w ogóle jakiś sensowny plan?
-plan zawsze jest, czy sensowny to inna kwestia
zaczelam troche z obciazeniami , robie cos takiego 3 kg na kazda reke,czyli razem 6kg




robie tez przysiady z z hantlami, tez okolo 6kg

robie tez podciaganie z nachwytem i podchwytu (nie wim czy tak odpowiednio o polsku to jest)

mysle ze zapisze sie na silownie, tylko musze poczekac do wyplaty:/

chcialabym popracowac nad udami i rekoma, ale nie wiem jak efektownie to zrobic zeby nie tracic czasu na glupoty.

O tych 6kg, to zapomninij, ja nie pomagam zrzucać kilogramów, ale budować sylwetki.
- okei

zdjecie wysle wieczorem

No i ostatnie pytanie: kiedy rodziłaś?
to bylo dawno, juz rok minal , wiec nie ma co sie zakrywac ciaza haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli się zapiszesz na siłownię, będzie super. Wtedy podsunę jakiś fajny planik.

Tymczasem, niech priorytetem będzie ogarnięcie diety. Próbuj do skutku, jeśli nie ja, to dziewczyny Cię docisną

No i wpisuj tu swoje treningi na bieżącą, jeśli trzeba, to będziemy korygować.

Jeszcze raz się powtórzę. Masz naprawdę ładną sylwetkę. Ale jeśli chcesz ją przerobić na sportową, musisz się wysilić. Dieta, dieta, dieta. Następnie trening siłowy. To jest klucz do sukcesu.
Masz tą przewagę, m.in. nade mną, że jesteś młoda i Twoje ciało jest zapewne skłonne do współpracy. Więc nie zmarnuj tego, bo z roku na rok będzie coraz trudniej

I jeszcze dla pewności: karmisz piersią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174


I jeszcze dla pewności: karmisz piersią?

nie oczywiscie ze nie

na silke zapisuje sie jednak od jutra, nie ma na co czekac, dzis sprzedalam swoj sprzet ze mi na caly rok na karnet starczy hehe

fota plecow bedzie juterko, moja polowa nie chce sie bawic dzis w fotografa a mnie cos krzywo wychodzilo i tak, wiec bez sensu ,

Zmieniony przez - SISKA1990 w dniu 2011-09-26 22:00:03

Zmieniony przez - SISKA1990 w dniu 2011-09-26 22:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i dieta o niebo lepiej niż było Warzyw do bilansu nie wliczaj, no chyba, że jesz np. pół kilo gotowanej marchwi albo buraków. Chlebek zwykły przydałoby się zamienić na razowiec na zakwasie (upiecz sama) albo chociaż na pełnoziarnisty chlebek chrupki Wasa (żadne Sonko, bo to mix nie-wiadomo-czego).

Siska, bierzesz omega-3 albo pijesz tran?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Martucca Nie biore ani omega 3 ani tranu, ale moge brac,tylko ten tran taki ohydny ze sprobowac musze omegi,a jakies wskazane ilosci? Jutro sie rozejrze po sklepie
A chleb to w sumie Mam razowy to zamienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup może o-3 z Olimpu, tanio wychodzi. Bierz 3 kapsułki. Jeśli zdecydujesz się na tran, to 1 łyżka dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
polecam o3 Olimpu, tanie i łatwo sie łyka

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
oki, kupilam omege 3, ale ichniejsza jest inna chyba, pani w aptece kazala mi brac 2 kapsulki dziennie,
ta druga omege kupie jak za miecha bede w pl, bo i tak nie ma mi kto teraz przywiezc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to pewnie kupiłaś gorszą składowo

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a zwyrodnienia stawów

Następny temat

redukcja proszę o pomoc

WHEY premium