SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁOWNIA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
cześć, piszę w dopingu, bo wiem, że parę osób stąd mieszka w UK.

mianowicie, jak wyglądają mniej więcej ceny karnetu miesięcznego lub jednego wstępu na siłownię najlepiej w Glasgow? ktos się orientuje? bo będę tam w sierpniu.


dzięki z góry za pomoc.



aaa. Ps : chciałbym przewieść ok 2 paczek metki pheonixa , razaka. samolotem z gdańska do glasgow. może być jakiś problem?

Zmieniony przez - gateway92 w dniu 2010-06-15 22:16:38

Dulce et decorum est pro patria mori.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ceny różne roczny karnet na siłke ok; rok 100f, pojedyńczy wjazd 5f, miech 12f.ale to zależy jak trafisz.widze że kolega lubi emocjeniekoniecznie musi być lipa ale może sie trafić.lepiej wrzuć towar w kopertę z bąbelkami,wyślij i z niecierpliwością czekaj na listonosza

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
bo różne są opinie na temat przewożenia towaru. niby tajlandia, grecja, egitp w duzych ilosciach nawet nie ma problemu :D a ja chce tylko 2 male skormne paczuszki mety;D

Dulce et decorum est pro patria mori.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
^ dobre miech 12 funtów

Byłeś w UK?

Nie wiem jak jest w Szkocji, ale w południowej Anglii gdzie byłem prawie rok czasu, karnet na miesiąc na siłownie plasował się koło 30 funtów, a to było całkiem niezłe zadupie, więc w Glasgow jako, że to duże miasto to nie zdziwię się jak w dobrej siłownie będzie koło 50 funtów za miesiąc, chyba, że masz jakieś zniżki studenckie czy klasy inwalidzkie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
ale po co przypał łapać za tak małe ilości jak je można wysłać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
co ty pikaczymba pierd... i chlopaka straszysz...wloz ta mete normlanie w bagaz glowny i po problemie. a z ta silownia za 100fun na rok to chyba na sprzecie z carboot'u pod jakims mostem.... total fitness masz w kazdym wiekszym miesicie, cena 40fun za miesiac...chyba ze znajdziesz jakis mniejszy klub to mysle ze od 20 do 30fun miesiac. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
o ceny pytałem sie w koledżu sportowym(pedałownia straszna,kolesie siedzą na sprzęcie i gadają zamiast ćwiczyć,ale za to można popatrzeć na nie do końca fajne babki na bieżniach)w hotelu jest siłka za50f ale same atlasy. ale polak potrafi więc kupiłem własny sprzęt(jeszcze tylko ławka)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
dzięki wielkie za odpowiedzi.

interesuje mnie najbardziej miasto Aberdeen (szkocja)centrum.
wie ktoś coś na temat siłowni tam?

Dulce et decorum est pro patria mori.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
---> google ---> Aberdeen gym...

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2010-06-15 23:34:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Cool story, bro.

Google nie boli gateway92, a szansa, że trafisz na kogoś tutaj kto ćwiczył w Aberdeen jest jak 1 do miliona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
http://www.thewarehousehealthclub.com  znalazłem takie cuś. ale tam cena nie ma ;[[ a wolałbym wiedzieć ile kwitu trzeba odłożyć :D

Dulce et decorum est pro patria mori.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - pomóżcie

Następny temat

wit i min

WHEY premium