SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHAKE jak z McDonalda ale bez kalorii

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Lód zawinąć w ściereczkę i młotkiem go

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
@wOjt - Rany, nie wiem z czego w takim razie u Ciebie robi się woreczki "foliowe" hehehe
sog należy się wtedy producentowi tych woreczków :D

Panowie, nie macie do czynienia z nakoksowanym analfabetą myślącym kategoriami sztanga - kreatyna :D
Może nie intersowało mnie rozdrobniene rzędu ileś-tam mikronów, ale ogólnie jakieś ładne, by podany taki szejk smakował i wyglądał PERFECT. Zdarza mi się pić szejki z kobietami u mnie w domu, stąd moje dociekanie. Na więcej odpowiedzi nie liczę ;)

Pozdrawiam hehe


ps. wygrywa pomysł lód-ściereczka, nagrodę - porcję odżywki na jeden raz wygrywa meraviglia. Wyślę pocztą. Proszę o adres na priv. Do wyboru smak : wanilia, czekolada, wiśniowa frajda, ciastka z kremem.

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2009-03-31 15:33:03

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2009-03-31 15:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Vanilaface - jako kobieta napiszę Ci, że pomysł ze ściereczką jest mało skuteczny jeżeli chodzi o shake'i, bo niestety nie rozdrobni lodu do mikrokryształków, a picie shake'a i cedzenie w zębach kawałeczków lodu nie jest wesołe.
To nie miał być koktajl z lodem tylko shake "ala" McDonald, a takowy ma smakować jak lody, być gęsty, płynny, puszysty i nie grudkowaty...a taki wyjdzie jak lód nie będzie odpowiednio rozkruszony.
A skoro gościsz kobiety w domu...to tym bardziej chyba nie chcesz, żeby ukruszyła sobie ząb o kawałeczek lodu bądź musiała kawałeczki cedzić ustami... ja go piję przez słomkę i smakuje i prezentuje się wybornie...a drobinek nie ma wcale :)


Zmieniony przez - kitka0102 w dniu 2009-03-31 16:04:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Dlatego też zapytałem o to, domniemywałem że cały sęk będzie w smaku i konsystencji lodu :) dostałem odpowiedzi jednak że mam walić workiem o ziemię hehehe, ale przynajmniej humor mi się od tego poprawił :) już widzę taką scenę "poczekaj zrobię Ci coś pysznego i niskokalorycznego..." i po chwili dźwięki jak z kuźni

rzeczywiście chyba najlepszym pomysłem będzie maszynka do kruszenia lodu, bo blender to ostatnia rzecz jaką chcę mieć. Już za dużo rzeczy, z których wykorzystuję tylko pojedyńcze funkcje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Zobacz sobie Magic Bullet, chociażby na allegro albo podróbki tego urządzonka (pooglądaj filmiki na youtube), ma mega dużo pojemniczków, ostrzy, funkcji...ja robię w nim wszystko, od mielenia orzechów, kawy, po robienie ciast, soków przecierów, koktajli, surówek itp. Nie kosztuje dużo, a naprawdę jest rewelacyjny :)

PS. Tu masz podróbkę
http://www.allegro.pl/item598213053_magic_bullet_sokowirowka_blender_robot_defekt.html  - obejrzyj filmik

a tu oryginał http://www.allegro.pl/item591425690_magic_bullet_mikser_kuchenny_ksiaz_w_j_polsk.html

różnic zero, i jedno i drugie działa tak samo (mam obydwa) - dosłownie tak samo a cena ....



Zmieniony przez - kitka0102 w dniu 2009-03-31 16:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
kolejne urządzenie, które będę wykorzystywał w 10% pewnie...
Ok, kupię to specjalnie do tych szejków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Właśnie sobie zrobiłam z około 12 kostek lodu,mleka i tylko odżywki czekoladowej - mam mega gęste lody - słomka ledwo ciągnie - pychota. Od dzisiaj to moje ulubione danie :) hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
maskara taki deserek :D namówiłaś mnie ;)
słodyczy mi bardzo brakuje w tym sporcie ;) na 100% kupię. Oglądałem filmiki z jutuba, i przyznam, że ciekawe jest to urządzenie. Znajdę jeszcze jakieś zastosowania

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2009-03-31 16:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
aaa widzisz...ja wiem co dobre :)na pewno będziesz zadowolony...
a shake...................................... delicje, im więcej kostek lodu tym lepszy, a białko kaizena jest bezkonkurencyjne smakowo. Najadłam się jak smok jedną porcją.
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmodyfikowany Sernik Na Zimno by malinowa

Następny temat

ekspresss schabowy - dla niecierpliwych

WHEY premium