SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SF Live Rockhold vs Jardine

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie no 2 rundy były dobre, 3cia z dupy okrutnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Teraz może być gorzej w najgorszym wypadku 5 rund kocykowania nie wiem czy to przetrwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja chyba nie.. Jak 1 runda nie będzie dobra to rzucam sie do loza

Brawo Nate!!! Dobra walka i KO

Rockhold z czym do ludzi.. Anderson by go zabił w minute

Poza walka Marquardta gala słaba

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-07-15 06:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zaj**isćie woodley przegral

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Damn, nie nastawiłem budzika. Ale w sumie z tego co czytam mało straciłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Fajna walka jak dla mnie Larkina i Lawlera, dwóch fajnych strikerów z tym, ze Larkin nietypowy styl. Zasłużone zwycięstwo Larkina. Co do walki wieczoru, to nie mają startu jak dla mnie do anderona, cheala, belforta i jeszcze paru topowych zawodikow ufc, owczem są przekrojowi w zasadzie niczego im nie brakuje ale nie maja tego czegoś. Nate brawooo za piękne KO na woodleyu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Coś pięknego. Wiedziałem, że ten nudziarz Woodley nie da mu rady. Walka w każdym bądź razie super. Woodley ma petardę w prawej ręce i świetne zapasy. Ale Nate to przyzwoite zapasy, świetna stójka i BJJ. Wszechstronność wygrała i to jeszcze po 1,5 rocznej przerwie i debiut w nowej wadze

Dla mnie szkoda, że poszedł niżej. Liczyłem, że jeszcze zawalczy raz z Andersonem bo co jak co to stójkę w MW obok Vitora to Marquardt ma chyba najlepszą







Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-07-15 17:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Hodżer powinien częściej wykorzystywać ciosy. Sam chyba zobaczył że z dosiadu lepiej walić łokciami niż za wszelką cenę na balachę na przykład. Ale, właśnie, używał łokci i ciosów ogólnie, plus dla niego.

Larkin zdominował Lawlera, fajny ma styl, niezłe wymiany szły. Ale do klasy Manhoefa z którym jest porównywany jeszcze mu brakuje.

Fajny nokaut na Woodleyu. A Rockhold tak jak pisaliście - na czołówkę UFC nie ma nic.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Larkin się nawet dobrze pokazał ale bez szału jak dla mnie, za to Roger zawiódł. Tyle trenował w Black House, sparingi z Machidą itp. a nie widać ani grama postępu w tej stójce. Tak samo męczyć się z wrakiem Jardinem tyle i go nie poddać.. Coś nie za bardzo.
Chciałbym zobaczyć teraz walkę Larkin vs Gracie o TSa Starcie idolów dla Puara, a dla mnie to by była ciekawa walka.
Rockhold z Kennedym też kompletnie bez szału. O kilka dobrych klas niżej niż Anderson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No nie wiem czy idolów. King Mo pokazał im miejsce w szeregu.

Ja bym chciał zobaczyć Larkin vs Manhoef (niech ten drugi idzie z tego ONE FC bo w strikeforce/ufc ciekawsi przeciwnicy).

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ONE FC 5 - wstępna rozpiska

Następny temat

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

Wiecej